Maty wejściowe

Maty gumowe

Maty antyzmęczeniowe

Wycieraczki aluminiowe

Funkcjonalne maty wejściowe to wizytówka, każdego domu, czy przedsiębiorstwa. Odpowiednio dobrana zaprasza gości, robi dobre pierwsze wrażenie. Twórcy wycieraczek posiadają szeroki wybór mat wejściowych.  Służą do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Odpowiednio wykonane maty wejściowe, skutecznie zatrzymują zanieczyszczenia i wilgoć. Wycieraczki do butów umiejscawiane przed drzwiami są wytrzymałe i skonstruowane w sposób, który uniemożliwia im przesuwanie się z miejsca.

Obecnie maty wejściowe, wykonane są z różnego rodzaju materiałów. Najpopularniejsze są maty gumowe. Produkty tego typu chronią podłogę przed uszkodzeniami i skutecznie zatrzymują brud i wodę. Maty gumowe również są bardzo estetyczne i łatwe w czyszczeniu, co stanowi ich ogromny plus w codziennym użytkowaniu. Obecna oferta mat wejściowych, to kombinacja miękkich i ostrzejszych włókien, które świetnie pomogą utrzymać porządek w mieszkaniu. Poza funkcjonalnością są atrakcyjne i stanowią estetyczny dodatek.

Maty gumowe są wielofunkcyjne i stosuje się je w szerokim spectrum zastosowań. Zapewniają bezpieczeństwo. Ułożenie ich na śliskich nawierzchniach zapobiega poślizgnięciu się. Najczęściej wykonywane są one z gumy naturalnej, gumy nitrylowej lub mieszanki. Maty na stanowiskach pracy są przeznaczane do wszystkich  obszarów zaolejonych, czy takich, gdzie występują inne środki chemiczne i smary. Na rynku popularne są również maty antyzmęczeniowe, które są często wykorzystywane w różnych branżach.  Maty gumowe, są też termoizolacyjne, natomiast wybrane modele mat gumowych mają wysoką ognioodporność.

Gumowe maty podłogowe odnajdują zastosowanie również w siłowniach, w biurach, na placach zabaw, czy w domach. Ogromny i różnorodny asortyment mat wejściowych, czy wycieraczek do butów  umożliwia dokonania wyboru zgodnego z lokalizacją, natężeniem ruchu, czy trudnych warunków przemysłowych i warunków pogodowych.

Maty gumowe, są skonstruowane w sposób, który sprawia, że służą swoim właścicielom często latami. Wykonane są z materiałów, odpornych na wgniecenie i ścieranie. Maty gumowe czy maty na stanowiska pracy są odporne na wpływ czynników termicznych i różnych substancji chemicznych, natomiast ich konstrukcja odpowiednio odprowadza brud i wodę. Posiadają one  właściwości antystatyczne, antypoślizgowe i elektroizolacyjne. Dzięki takich ich właściwości uniemożliwiają doprowadzenia do sytuacji która mogłaby zagrażać bezpieczeństwu pracownika. Maty gumowe  nie przyciągają kurzu, dzięki swoim właściwościom antystatycznym.

Recent posts

Cart 0 Shopping Cart

No products

Free shipping! Shipping
0,00 zł Total

Check out