3 stopniowy system wejścia strefy wejścia do wycierania butów

85% brudu, kurzu i wilgoci wniesionych do budynku może zostać zatrzymanych w ciągu pierwszych 6 metrów dzięki odpowiedniej maciei. Właśnie z tego powodu firma Supermaty opracowała 3-stopniowy system wprowadzania.

3 rodzaje mat, które składają się na ten system, to maty zgarniające, maty zgarniające / wycieraczki (takie jak WaterHog) i wycieraczki (wykładziny).

Maty zgarniające bród:

Pierwszym krokiem jest umieszczenie mat Scraper. Tego rodzaju maty są umieszczane na zewnątrz obiektu jako pierwsza ochrona przed brudem, brudem i wilgocią. Maty, takie jak nasze SuperScrape, wyposażone są w knagi powierzchniowe zaprojektowane do zeskrobywania twardego brudu i brudu z butów z dwupoziomową konstrukcją, która zatrzymuje brud poniżej poziomu stopy. Z drugiej strony maty Optibrush są dostępne w różnych kolorach i mają powierzchnię zaprojektowaną tak, aby odfiltrowywać brud i wilgoć z drenażowymi brzegami.

Maty wejściowe WaterHog

Druga linia obrony to skrobak i wycieraczka (WaterHog). W zależności od wejścia i wybranej maty, maty WaterHog można umieszczać wewnątrz lub na zewnątrz. Maty WaterHog mają dwupoziomową powierzchnię, która usuwa i zatrzymuje brud poniżej poziomu stóp. Posiadają również specjalnie zaprojektowaną granicę zapory wodnej, która mieści do 4 litrów wody na metr kwadratowy. Trwała tkanina PET rozprasza wodę, dzięki czemu proces suszenia przebiega szybciej niż standardowe tkaniny.

Wykładziny dywanowe

Maty wejściowe wycieraczek (wykładziny) wykańczają 3-stopniowy system. Pochłaniają resztki kurzu i wilgoci z butów. Supermaty oferuje kilka opcji mat z logo, aby pomóc w promocji Twojej firmy, takich jak nasze maty z logo ColorStar. Maty Solid ColorStar Unicolor są również dostępne z tą samą odporną na blaknięcie, plamoodporną, ekologiczną powierzchnią PET. Dostępne są dodatkowe solidne maty dywanowe, takie jak Karaat lub MicroLuxx, jeśli szukasz czegoś ultrachłonnego.

 fakty

ISSA poinformowała, że ​​szacunkowy koszt usunięcia pół kilograma brudu z budynku może przekroczyć 500 euro.

1 euro wydane na utrzymanie ziemi z dala od budynku pozwoli zaoszczędzić do 10 euro na usunięciu jej, gdy znajdzie się w środku, zgodnie z zarządzaniem czyszczeniem i konserwacją.

Powiązane produkty

Mata wejściowa wycieraczka...

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
od Cena 129,85 PLN

mata Classic Solutions to jedna z najbardziej wydajnych mat zbierających brud, które nadają się do prania i intensywnego używania....

Mata z logo nadrukiem...

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
od Cena 279,72 PLN

Mata wycieraczka z logo pralnicza COLORSTAR produkowana pod dowolny wymiar od 60 cm do 550 cm.

Komentarze ()

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło