Śliskie podłoża w domu lub biurze, mogą być powodem niebezpiecznych incydentów.

Jeżeli mamy do czynienia z taką powierzchnią, warto ją odpowiednio zabezpieczyć, stosując odpowiednie środki. Dobrym pomysłem, w  takich sytuacjach jest zastosowanie maty antypoślizgowej, która skutecznie uchroni przed poślizgiem i zapewni bezpieczeństwo na obszarze, gdzie będzie się znajdować. 

Mata antypoślizgowe to świetne rozwiązanie, dla poszukujących nie tylko trwałego, ale i estetycznego elementu, który pomoże w zabezpieczeniu obszaru przed poślizgnięciem. 

Maty antypoślizgowe zapewniające bezpieczeństwo

Produkty te charakteryzują się nienaganną przyczepnością do powierzchni, nawet tych bardzo śliskich i mokrych. Można je umieszczać na każdym rodzaju podłoża, od drewna, metalu po beton. Nie ma konieczności stosowania dodatkowego kleju i innych specyfików, wystarczy wyłożyć matę w miejscu, w którym ma się znaleźć i już może służyć swoją pomocą. 

Gdzie zastosowanie maty jest dobrym pomysłem?

- na basenach, w ośrodkach sportowych,

- biurach,

- w pojazdach i maszynach,

- magazynach i zakładach produkcyjnych.

Maty antypoślizgowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantują długą ochronę przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi i odporność na wycieranie.Dodatkowym atutem, o którym należy pamiętać wybierając ten produkt, jest łatwa pielęgnacja oraz łatwość użycia.
Oprócz szerokiej gamy, wyżej wymienionych miejsc, maty mogą znaleźć swoje zastosowania do celów prywatnych. Z powodzeniem umieścimy je przed domem, chroniąc wejście przed dostawaniem się brudu i zanieczyszczeń, czy w przydomowym garażu, stosując je w szufladach, co zapobiegnie przesuwaniu się przedmiotów, w niej znajdujących.

Alternatywą dla zwykłych mat, mogą okazać się te wykonane z filcu. Ich atutem jest wysoka elastyczność i miękkość co sprawia, że wybierane są najczęściej do łazienek. 

Powiązane produkty

Mata antypoślizgowa...

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
od Cena 570,00 PLN

Mata antyzmęczeniowa i antypoślizgowa model Sanitop deluxe modułowa gastronomiczna czerwona. Maty można łączyć z sobą łącznikiem do mat.

Mata antypoślizgowa Flexdek...

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
od Cena 266,13 PLN

Nowa europejska linia mat antypoślizgowych o doskonałym drenażu, zapewniająca komfort oraz redukcję zmęczenia.

Komentarze ()

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło