Cząsteczki brudu osadzające się na powierzchniach podłogowych mogą powodować ich uszkodzenia, a specjalistyczne zabiegi czyszczenia podłóg, wykładzin, czy parkietów mogą je po prostu zniszczyć. 
Dobrze dobrana, pod kątem nawierzchni oraz miejsca zastosowania, mata podłogowa ma kolosalny wpływ na utrzymanie czystości w Twoim domu, firmie, zakładzie lub budynku użytku publicznego. 
Jest pierwszą barierą, która zatrzyma brud różnego pochodzenia np. piasek, błoto i wilgoć.

Nowoczesne materiały z jakich wykonujemy nasze maty i wycieraczki sprawią, że podłogi będą czystsze i bezpieczniejsze, a wpisujące się w nowoczesne trendy wyposażenia wnętrz wzory i projekty ( np. mata z firmowym logo) podkreślą indywidualność i prestiż wejścia.

Potrafimy doradzić naszym klientom w wyborze odpowiedniej maty w zależności od miejsca, panującego w nim natężenia ruchu oraz jej przeznaczenia. 
Dzięki naszym produktom zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze przeznaczone na sprzątanie i zyskają pewność, że podłoga jest bezpieczna!

Podział mat ze względu na ich przeznaczenie:

Strefa 1:

W tej strefie najlepiej sprawdzą się maty gumowe, które doskonale wyłapują grubszy brud z butów jeszcze na zewnątrz budynku. 
Maty cechują się dużą wytrzymałością zarówno na eksploatację jak i warunki pogodowe. Ponadto z łatwością można je wyczyść.

Strefa 2:

Standardowe maty świetnie spisują się wewnątrz budynku, usuwają kurz i wilgoć z butów. Ponadto zmniejszą ryzyko upadku lub poślizgnięcia. Dzięki nim Państwa podłogi pozostaną czyste i bezpieczne.

Strefa 3:

W tej części warto zastosować maty, które nie tylko chronią podłogę ale również wspierają wizerunek firmy poprzez eksponowanie logo. Nasi graficy wykonają projekt specjalnie na życzenie klienta, a wysoka jakość druku wprawi, że taka mata będzie służyła Państwu przez lata.