Wycieraczki do butów do domu

Nowoczesne, funkcjonalne i niezwykle efektowne - wycieraczki do domu są produktami, które coraz częściej można zauważyć w przestrzeni wejściowej domów i mieszkań.
Stanowią nieprawdopodobnie prosty sposób na ochronę przed zabrudzeniem podłóg, a także stają się elementami dekoracyjnymi, informującymi o guście i charakterze domowników.

Te, prezentowane w naszym sklepie wyróżniają się wysoką jakością oraz wytrzymałością. Najlepsze, sprawdzone materiały stanowią gwarancję wieloletniego użytkowania.

Olbrzymia paleta kolorów i wzorów umożliwia zakup wybranego rozwiązania, podkreślającego charakter oraz daną aranżację.

Dedykowane wycieraczki domowe z napisami "Witamy" zapraszają do środka. Ich wykonanie to wytrzymałość i odporność na ścieralność.

Z takimi koncepcjami każde mieszkanie może pozostać czyste, pozbawione brudu i wilgoci tak często wnoszonej na obuwiu. Pojawiają się w wielu językach i stylach. Pasują zarówno do domków, jak i mieszkań w starych kamienicach czy nowoczesnych blokach.

Nowoczesne aranżacje przestrzeni wejściowej.

Współczesne wyposażenie domu czy mieszkania wymaga, aby właściwie wykreować także przestrzeń wejściową odpowiednią wycieraczką do butów.
To ona bowiem stanowi wizytówkę danego miejsca, umożliwiając zwrócenie uwagi na charakter czy gust domowników. Wybierając prezentowane koncepcje, mogą mieć Państwo pewność, że wybrany produkt posłuży przez długi czas.

Dwuletnia gwarancja to Państwa zabezpieczenie a różnorodność cenowa umożliwia dokonanie wyboru według potrzeb i możliwości. 
W sklepie supermaty.pl znajdują się bowiem koncepcje jednokolorowe, stonowane, stanowiące propozycje dla osób o tradycyjnym podejściu do aranżacji, oraz bardziej odważne, skupiające wzrok i designerskie, doskonale sprawdzające się w minimalistycznych i modernistycznych aranżacjach, które dodatkowo wzbogacą nasze wycieraczki do butów.

Zabawne napisy, które możemy stworzyć na zamówienie - z pewnością podkreślą indywidualność gospodarzy i wywołają uśmiech na twarzach gości. Stanowią bowiem interesujący pomysł na obszar wejściowy. Ich wytrzymałość jest równie wysoka, co w przypadku klasycznych rozwiązań.

Zaletą prezentowanych rozwiązań jest ich zróżnicowana cena, pozwalająca na wybór modelu spełniającego wszystkie, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.
Każdy produkt posiada dwuletnią gwarancję. 
Artykułami wartymi uwagi są maty Iron Horse, które można swobodnie prać w pralce. Takie rozwiązanie to wieloletnie użytkowanie oraz jeszcze większa skuteczność
w usuwaniu brudu, pyły czy piasku z obuwia osób wchodzących do domu.

Powiązane produkty

Mata wejściowa Guzzler...

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
od Cena 86,45 PLN

Odporna mata wejściowa o długiej żywotności z podwyższonym wzorem "wafelkowym", mającym podwójne działanie.

Mata wejściowa wycieraczka...

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
od Cena 104,16 PLN

Bardzo mocna mata wejściowa, wyprodukowana specjalnie by sprostać wymogom intensywnego ruchu pieszych. 

Mata wejściowa wycieraczka...

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
od Cena 129,85 PLN

mata Classic Solutions to jedna z najbardziej wydajnych mat zbierających brud, które nadają się do prania i intensywnego używania....

Komentarze ()

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło