Wycieraczki kokosowe - dopasowane do wnętrza

Przyjęcie gości w swoim domu, to niewątpliwie dla każdego z gospodarzy bardzo miły czas. Uwielbiamy spotykać się, czy to w mniejszym czy większym gronie, aby wymienić doświadczenia, porozmawiać i po prostu przyjemnie spędzić czas. Zapraszając gości, staramy się wywrzeć na nich jak najlepsze wrażenie, sprzątamy, gotujemy dobre posiłki oraz czyścimy cały dom, aby lśnił i żadna drobinka kurzu nie była widoczna

Wywołać uśmiech na twarzy możemy jednak już w progu naszego lokum. Nie chodzi tu o montaż drzwi do góry nogami czy kołatki w śmiesznym kształcie. Rozwiązanie jest o wiele tańsze i prostsze. Są to, używane bardzo często przez gości wycieraczki do butów. Warto zadbać o zakup nietuzinkowego wzoru, który zapadnie w pamięć.

Wybór jest niesamowicie duży. Mamy do wyboru wycieraczki kokosowe z przeróżnymi zabawnymi hasłami, logotypami, rysunkami. Ciekawe wykonanie i formy tego typu produktów, mogą wprawić naszych gości w lepszy humor już od samego wejścia.

Wycieraczka dzień dobry

Nowoczesne wycieraczki kokosowe, z typowym polskim przywitaniem, jakim jest "dzień dobry". Uroczo skomponowany produkt, w połączeniu z dużym czytelnym hasłem, jest wspaniałą propozycją dla osób, które chcą kulturalnie przywitać każdego gościa odwiedzającego domowników.

Wycieraczka wyczyść łapki

Jest to zabawna propozycja, szczególnie dla fanów zwierzątek. W sytuacji, gdy odwiedzają nas goście, posiadający jakieś zwierzątko, będzie to wspaniały pomysł, który na pewno wywoła uśmiech na ich twarzy. Dodatkowym atutem będzie super oddziaływanie na dzieci, które z pewnością o wiele chętniej będą wycierały buciki w takie miejsce.

Wycieraczka mapa świata

Doskonały wybór, jeżeli domownicy lub goście są fanami podróży i nie mogą usiedzieć w miejscu. Będzie nawiązywała do ich odkrywczego charakteru, pasji i zamiłowań do dalekich wypraw.

Powiązane produkty

Komentarze ()

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło