Estetyka danego miejsca ma kluczowe znaczenie nie tylko dla estetyki ale również komfortu pracy czy wrażenia, które pojawia się w momencie przybycia do konkretnego hotelu, zakładu przemysłowego czy instytucji publicznej. Aby zapewnić odpowiednią ochronę ścian oferujemy różnorodne produkty w zróżnicowanych cenach i zastosowaniach. 
Ich obecność poprawia bezpieczeństwo użytkowników oraz dodaje komfortu i elegancji poszczególnym pomieszczeniom. 
W wielu przypadkach takie rozwiązania są nieodłącznym elementem wyposażenia.

Odbojnice dla domów, hoteli, parkingów.

Odbojnice w supermaty.pl stanowią wyposażenie, którego podstawową funkcją jest ochrona mienia przed mechanicznym uszkodzeniem. Ich obecność poprawia estetykę danego miejsca oraz sprawia, że jego użytkowanie jest bezpieczne i komfortowe. Na wipers-mats.com prezentowane są wygodne i wytrzymałe rozwiązania dedykowane wielu różnorodnym pomieszczeniom. Klasyczne odbojnice płaskie na ściany to zabezpieczenie przez odbijaniem drzwi i klamek na odmiennych powiechrzniach. Ich zastosowanie kierowane jest do pomieszczeń o natężonym ruchu, gdzie nie zawsze jest możliwość poprawnego i spokojnego otworzenia bądź zamknięcia drzwi. Rozwiązania wewnętrzne stanowią paletę kolorów oraz neutralnych kształtów komponujących się właściwie z każdą aranżacją wnętrza.

Koncepcje zewnętrzne, jak np. odbojnica ścienna garażowa to wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne oraz nieumyślne uszkodzenia, mogące przynieść szkody zarówno właścicielom, jak i użytkownikom danego garażu. Zastosowanie takich pomysłów ogranicza więc niezadowolenia, ewentualne spory czy też zniszczenia, mogące przytrafić się każdemu. Pomysły dostępne w wielu kolorach to nowoczesne i sprawdzone rozwiązania dla najbardziej wymagających.

Nowoczesne zabezpieczenia narożne.

Koncepcje tego rodzaju sprawdzają się głównie przy natężonym ruchu pieszym bądź wózkowym. Stąd proponowane są zarówno przy komercyjnych obiektach jak i halach przemysłowych czy magazynach. Kruche i zwykle stosunkowo delikatne narożniki narażone są bowiem na uszkodzenia mechaniczne powodujące ich pękanie czy odłamywanie się niewielkich części. Zastosowanie zabezpieczeń narożnych prezentowanch na wipers-mats.com to gwarancja wieloletniej estetyki i funkcjonalności. Zaletą produktów jest różnorodność ich montażu, rozpoczynając od koncepcji przykręcanych po samoprzylepne artykuły. Dodatkowe wzmocnienia oraz elastyczność materiałów, z których zostały wykonane sprawdza się w każdych warunkach i sprawia, że produkt może być swobodnie użytkowany przez wiele lat.

Wygodne i efektowne poręcze.

Trzecią grupą produktów spełniających się jako zabezpieczenia przed uszkodzeniem czy pobrudzeniem ścian są poręcze, stosowane niemalże w każdym budynku czy obiekcie. Ich obecność to wygoda oraz komfort użytkownika a także jego bezpieczeństwo podczas schodzenia ze schodów. Rozwiązania prezentowane w www.supermats.pl cechują się wytrzymałością, możliwością dowolnego montażu oraz efektownym i precyzyjnym wykończeniem w wielu różnorodnych materiałach i gamach kolorystycznych.