Nowoczesne wykładziny hotelowei biurowe

Zakup odpowiedniej wykładziny bez względu na to, czy będzie ona leżeć w biurze, gabinecie czy przedszkolu powinien być procesem przemyślam. 
Poza funkcjonalnością, należy bowiem brać pod uwagę walory estetyczne ale i posiadanie odpowiednich atestów (zwłaszcza, jeśli mowa o produktach do instytucji publicznych jak przedszkola czy szkoły). Odpowiednia różnorodność produktów sprawia, iż pomieszczenie może być wyposażone dokładnie w zamyśle właściciela. 
Jedne pomieszczenia wymagają bowiem rozwiązań bardziej reprezentatywnych, przy aranżacji innych, warto zwrócić uwagę na wytrzymałość czy skuteczność.

Wykładzina do gabinetów.

Gabinety są miejscami reprezentatywnymi, gdzie estetyka idzie w połączeniu z elegancją i dobrym smakiem. 
Te służące do przyjmowania Klientów muszą odznaczać się nowoczesną ale i skromną aranżacją wnętrza. Dlatego też do takiego rodzaju pomieszczeń sugeruje się wykładziny welurowe, które ze względu na swoje dość długie, miękkie ale wytrzymałe włosie doskonale łączą w sobie funkcjonalność i cechy dekoracyjne. 
Co ważniejsze, nowoczesne produkty dostępne w sklepie www.supermaty.pl umożliwiają pomysły realnie wytrzymałe, odporne na wycieranie czy też użytkowanie. 
Należy jednak wziąć pod uwagę natężenie ruchu, bo wiele z takich propozycji dedykowanych jest do niewielkiej komunikacji.

Korytarze i hotelowe recepcje.

Hotelowe recepcje, korytarze czy duże biura stanowią miejsca szczególnie eksploatowane. Dlatego też wybór odpowiedniej wykładziny hotelowej wydaje się być tu kluczową sprawą. 
Przy wyborze właściwego podłoża należy kierować się przede wszystkim wytrzymałością oraz poziomem ścieralności. 
Produkty z działu wykładziny hotelowe skierowane do intensywnego ruchu pieszego potrafią bowiem służyć o wiele dłużej, niż te o niewielkim natężeniu. Uniwersalna kolorystyka, dopasowana do ścian czy elementów wyposażenia pozwoli na ocieplenie danych pomieszczeń, sprawiając, iż staną się one jeszcze bardziej przyjazne i komfortowe.

Dużym ułatwieniem będzie także wybór struktury ziarnistej, która w znacznym stopniu ograniczy osadzanie się brudu i zmniejszy widoczność plam. 
Odpowiednio dobrana wykładzina może służyć przez długie lata, pod warunkiem, iż właściciel dobierze jej przeznaczenie do miejsca. 
Ponadto dobrze jest także zwrócić uwagę na atesty- przeciwpożarowe, higieniczne czy antystatyczne bo ich obecność wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników i pracowników.

Rozwiązaniem jeszcze bardziej praktycznym są specjalne maty ochronne, które zabezpieczają wykładziny hotelowe przed wgnieceniami spowodowanymi np. fotelami na kółkach. Ich obecność stosowana jest współcześnie w większości biur i siedzib firm, gdzie takie fotele są podstawowym wyposażeniem.

Produkty dedykowane przedszkolom, szkołom oraz innym miejscom gdzie pojawiają się dzieci.

Rozwiązania skierowane do najmłodszych muszą być funkcjonalne ale i atrakcyjne wizualnie. Tylko w ten sposób mogą zachęcić do wspólnej zabawy czy nauki. 
Dlatego też produkty dla dzieci występują w ciekawych, intensywnych kolorach, często także w nadrukach ulic czy ulubionych postaci z bajek. 
Oczywiście nie trzeba wspominać, iż większość wykładzin i dywanów dedykowanych najmłodszym posiada wszelkie niezbędne atesty, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas codziennych zabaw. Co stanowi dodatkową zaletę, artykuły dla dzieci są także wytrzymałe i odporne na plamy a także w wielu przypadkach pozwalają na automatyczne pranie w pralkach.

Powiązane produkty

Mata wykładzina prążek...

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
od Cena 942,30 PLN

Mata wykładzina w formie wycieraczki do butów prążkowana szerokość 100 cm lub 200 cm długość 20 metrów. Trzy kolory do wyboru.

Komentarze ()

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło