Wykładziny przemysłowe podłogowe na produkcję

Warunki pracy są różne w różnych firmach i różnych branżach. Dobre rozplanowanie obiektu produkcyjnego może podnieść wydajność pracy i zredukować koszty. Firma Supermaty wspolnie z firmą z USA opracowała wiele serii mat przeciwzmęczeniowych modułowych, liniowych i „wolnostojących”, które można dostosować do każdego rozplanowania obiektu produkcyjnego, celem dalszego zmniejszania zmęczenia, podnoszenia wydajności i redukcji ryzyka zaburzeń mięśniowo-szkieletowych powodującychdługotrwałą nieobecność w pracy.

Układ wielu fabryk czy zakładów montażowych z reguły projektowano pod kątem wysokiego wykorzystania ludzi i maszyn. 
W miarę zmian w technologii i na rynku rozplanowanie zmienia się na takie, które sprzyja jakości i elastyczności, szybkiej zmianie produkowanego modelu czy tempa produkcji.
W wielu zakładach zastosowano koncepcję komórek produkcyjnych ze zautomatyzowanymi urządzeniami transportowymi (szczególnie zautomatyzowanymi systemami składowania i pobierania), zautomatyzowanymi pojazdami, automatycznymi urządzeniami przenoszącymi, obrotnicami i innymi rozwiązaniami typu „produkt do człowieka”.
Na liniach produkcyjnych w kształcie litery „U” pracownik może widzieć całą linię i łatwo przechodzić od stanowiska doi stanowiska. Taki kształt umożliwia rotację pracowników

Rozwiązania dla obszarów suchych na stanowiskach pracy wzdłuż linii, rozpraszając nudę i przywracając równowagę pomiędzy stanowiskami.
Dodatkowo, takie rozwiązania sprzyjają pracy zespołowej i podnoszą morale, ponieważ grupy pracowników znajdują się w mniejszych obszarach z mniejszą ilością ścian, przegród i innych przeszkód zasłaniających widok na sąsiednie stanowiska pracy, co umożliwia komunikację i kontakty. 
W wielu takich układach czynności wykonywane przez pracownika ograniczone są do jego bezpośredniego otoczenia wzdłuż linii montażowej. Z tego powodu, kiedy zadania stają się coraz bardziej wyspecjalizowane i powtarzalne, ergonomia stanowiska pracy zaczyna odgrywać jeszcze większą rolę.

Różne rozwiązania w dziedzinie mat
Maty „wolnostojące” produkowane są w kilku standardowych rozmiarach. Leżą one luźno i nie wymagają żadnego montażu, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla pojedynczych stanowisk pracy. Maty modułowe można wykorzystywać w formie wolnostojącej lub dopasowywać do kształtu i wielkości konkretnego obszaru, np. dookoła maszyny lub wzdłuż linii montażowej w celu stworzenia najbardziej wydajnego  efektywnego rozkładu oraz ergonomicznych stanowisk pracy dla robotników.

Zamawianie mat o wymiarach niestandardowych

• Możemy dostarczyć maty dla konkretnych stanowisk pracy.
• Aby zamówić, prześlij nam szkic pokazujący kształty i wymiary oraz wymagane położenie krawędzi.
• Wyślemy Ci rysunek CAD do zatwierdzenia.
• Aby ułatwić transport i przenoszenie, maty o dużych rozmiarach wykonywane są w sekcjach.

Wykładzina podłogowa - nazywana profesjonalnie i znana jako Maty modułowe łatwo montuje się na miejscu za pomocą zatrzasków, tworząc zestawy o dowolnym kształcie, nawet konfiguracje od ściany do ściany. Dla ułatwienia montażu i dopasowywania maty posiadają także oznaczone linie cięcia. Nasz doświadczony zespół produkcyjny jest w stanie wykonać maty dokładnie według podanych przez was wymiarów i projektu.

Akcesoria

Oferujemy kompletną gamę akcesoriów, w tym maty zaokrąglone dla rogów i obszarów w kształcie koła, ukosowane krawędzie w wielu kolorach, oznakowania liniowe stref bezpieczeństwa, granic lub przejść, uziemienie dla odprowadzania elektryczności statycznej, elementy wykończeniowe, etc. 

Różnorodne materiały i substancje
Maty Supermaty.pl muszą wytrzymać trudn przemysłowe warunki pracy. W tym celu nasze maty modułowe produkowane są ze specjalistycznych związków chemicznych odpowiednich dla danego zastosowania.
Różnorodność materiałów daje bogaty wybór spośród wymaganych specjalistycznych cech, takich jak olejoodporność, odprowadzanie elektryczności statycznej, trudnopalność dla stanowisk spawalniczych, czy spośród kombinacj tych własności.
Nasza oferta obejmuje maty do zastosowań ogólnych po przystępnych cenach oraz maty wysoko specjalistyczne. 
Wszystkie maty oferowane w Supermaty oznakowane są numere wyrobu oraz nazwą i charakterystyką materiału, którego zostały wykonane, co umożliwia łatwe ich rozróżnianie.

Powiązane produkty

Mata antypoślizgowa Cushion...

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
od Cena 208,43 PLN

Antypoślizgowa, kamyczkowa faktura powierzchni.

Mata gumowa antyzmęczeniowa...

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
od Cena 221,76 PLN

Mata cushion ease ażurowa gumowa - otwory znakomicie odprowadzające płyny oraz wentylujące podłoże ułatwiają utrzymanie suchego, czystego...

Mata gumowa ergonomiczna...

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Cena 96,24 PLN

Mata gumowa antypoślizgowa antyzmęczeniowa modułowa Okta to produkt łączący w sobie najlepsze cechy systemu...

Komentarze ()

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło