Supermaty.pl to nowoczesna firma, która od dłuższego czasu prężnie działa na polskich i zagranicznych rynkach. 

Oferuje najwyższej jakości rozwiązania, których zadaniem jest zarówno ochrona podłogi przed zniszczeniem, jak i wyposażenie obiektów przemysłowych i komercyjnych we wszelkiego rodzaju wycieraczki, maty i wykładziny.

Profesjonalizm jako klucz do sukcesu i zadowolenia Klientów!

"Prawdziwe sukcesy rodzą się z miłości do ludzi."

- Indywidualne podejście do każdego zamówienia.

Nasza firma zajmuje się produkcją artykułów najwyższej jakości. W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań tworzymy rozwiązania tradycyjne i nowoczesne, których domeną jest przede wszystkim uniwersalizm i funkcjonalność. Na życzenie Klienta możemy wyprodukować dowolną matę czy wycieraczkę w określonym wymiarze, kolorze czy też materiale. Stawiamy na innowacyjność i maksymalne dopasowanie do nawet najbardziej wygórowanych wymogów.

- Różnorodność proponowanych rozwiązań.

Oferta sklepu to przede wszystkim zróżnicowane maty. Te antypoślizgowe zapewniają pracownikom zakładów przemysłowych czy komercyjnych komfort swobodnego przemieszczania się. Maty na stanowiska pracy stanowią specjalistyczne produkty, tworzone na podstawie pewnych kryteriów i wymagań. Ich obecność sjest nieodłącznym elementem wyposażenia konkretnych stanowisk pracy, które dzięki takim rozwiązaniom są bezpieczne i skutecznie niwelują ryzyko wystąpienia potknięcia czy upadku. Wszelkiego rodzaju maty gumowe, bez względu na to, czy dedykowane są do użytku zewnętrznego czy też wewnątrz pomieszczeń zapewniają bezpieczeństwo zwłaszcza tam, gdzie ruch pieszy bądź maszynowy jest zdecydowanie największy. Rozwiązania rekreacyjne stanowiące wyposażenie basenów czy sauny to sprawdzone koncepcje zapewniające komfort użytkującym i bezpieczne przejście po śliskich powierzchniach.

Odrębnym rozwiązaniam skierowanym dla najbardziej Wymagających są wycieraczki. Te domowe zapewniają właściwą aranżację prywatnej przestrzeni i zabezpieczają dom przed brudem przenoszonym na butach. Wycieraczki aluminiowe z kolei to propozycja dla obiektów przemysłowych i usługowych, które narażone są na nadmierną ilość osób przemieszczających się. Ich wytrzymałość oraz specyficzna konstrukcja to wieloletnie użytkowanie, bez względu na natężenie ruchu. Oferta opiera się również na wycieraczkach do kół, czy pospolicie używanych kratownicach. Kazdy z prezentowanych produktów to najwyższa jakość oraz gwarancja zadowolenia i funkcjonalność.
supermaty.pl pozwala na zakup rozwiązań niezbędnych do funkcjonowania różnego rodzaju obiektów, rozpoczynając po klasyczne, prywatne domy, poprzez biurowce, hotele aż do przemysłowych hal włącznie. Dlatego też ciekawą ofertą jest wybór spośród wielu, różnego rodzaju wykładzin.
Zainteresowani Klienci mogą uzyskać konkretne rozwiązania w modnych kolorach, które z pewnością dopasują się do każdego pomysłu aranżacji wnętrza. Wykładziny biurowe czy też hotelowe to nie tylko efektowny wygląd ale przede wszystkim czystość i zabezpieczenie podłóg przed nadmierną eksploatacją.
- Serwis i montaż na terenie kraju i całej Europy.

Nasza firma to skuteczność i maksymalne dopasowanie do wymagań Klientów. Dlatego oferta proponuje również profesjonalny i wygodny serwis, pozwalający na właściwy montaż wykładzin czy mat na terenie całego kraju.
Aby jeszcze bardziej dopasować się do indywidualnych potrzeb nasze działania poszerzone zostały o kraje Europy.
Już teraz w zaledwie kilka chwil można dokonać wygodnych zakupów wraz z ich montażem i dowozem w dowolnie wskazane miejsce. Ponadto oferujemy Państwu także skuteczny serwis czyszczący, dający higienę i efektowny wygląd wykładzin czy mat przez długi czas. Zaawansowane rozwiązania, skupiają się bowiem na sprawdzonych koncepcjach pozwalających na doczyszczenie nawet najbardziej uporczywego brudu czy zanieczyszczenia.

- Szybkość, skuteczność i zaangażowanie.

Osoby zatrudniowe w supermaty.pl posiadają olbrzymią wiedzę w zakresie wycieraczek, mat czy też wykładzin. Dlatego służą swoją pomocą nie tylko podczas procesu zakupu, ale także na etapie wyboru konkretnych produktów. Wszelkie pytania starają się rozwiewać natychmiastowo, dając komfort osobom niezdecydowanym. 

Supermaty.pl :

Planownia Sp.z o.o.
ul. 1 Maja 93
25-614 Kielce
Nip:7252205113
numer konta mbank: 53114020040000320284284971


SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK
IBAN: PL + numer rachunku

telefon biuro: (041) 2020727

godziny pracy: 8 do 16 od pon do pt

jeśli są potrzebne dane banku do przelewu Mbank posiada: mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A. (RETAIL BANKING) LÓDŹ

Skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź 2

Map

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło