Maty antypoślizgowe do łazienki

Istnieje 13 produktów.

Pokazuje 1-13 z 13 produktów

Aktywne filtry

Maty antypoślizgowe, zapewniają maksimum bezpieczeństwa, podczas korzystania z łazienki. To skuteczna ochrona przed niefortunnymi wypadkami, spowodowanymi mokrymi płytkami, które mogą skutkować groźnymi konsekwencjami. Oprócz swoich praktycznych właściwości, za sprawą bogatego wyboru wzorów i kolorów, może to być również ciekawy element dekoracji.

Maty antypoślizgowe do łazienki, z powodzeniem mogą zastąpić dywaniki. Swoją antypoślizgową konstrukcję zawdzięczają tworzywom z elastycznego materiału lub specjalnym przyssawkom, które montowane są od spod produktu. Są całkowicie wodoodporne. Istnieją również maty, które służą do włożenia do wanny czy brodzika.

Maty antypoślizgowe do łazienki, są polecane szczególnie w domach, gdzie dzieci samodzielnie korzystają z tego pomieszczenia, lub mieszkają w nim seniorzy. Jednak ze względu na bezpieczeństwo, takie maty, powinny być podstawowym elementem wyposażenia każdego mieszkania. Po pierwsze chronią przed groźnymi wypadkami, a po drugie stanowią ładny, ozdobny element wystroju pomieszczenia, w którym się znajdują.

Mata antypoślizgowa do łazienki przyczynia się do zwielokrotnionego bezpieczeństwa podczas kąpieli. Niweluje ryzyko poślizgnięcia się i upadku na mokrej nawierzchni do minimum. Maty antypoślizgowe wyposażone są w specjalne wypustki, które zapewniają dużą przyczepność do podłoża. Maty antypoślizgowe do łazienki wykonane są zazwyczaj z wytrzymałego tworzywa PVC, które jest bardzo wytrzymałe i proste w utrzymaniu czystości.

FAQ najczęściej zadawanie pytania

Kiedy niezbędna jest mata antypoślizgowa do łazienki ?

Ze względu na to, że bezpieczeństwo podczas kąpieli musi być priorytetem, można powiedzieć, że mata antypoślizgowa do łazienki powinna znaleźć się w każdym domu.

Maty antypoślizgowe sprawdzą się jednak najlepiej w mieszkaniach, w których samodzielnie z łazienki korzystają dzieci oraz seniorzy. Idealnym wyborem w takim przypadku będą maty antypoślizgowe pod prysznic oraz maty antypoślizgowe do wanny.

0

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło