Maty antypoślizgowe na metry

Aktywne filtry

Wysoka jakość wykonania oraz duża trwałość, to z pewnością cechy, które wyróżniają maty antypoślizgowe na metry. Nasz oferta obejmuje specjalistyczne maty, wykorzystywane na obszarach mokrych i suchych. Są odporne na działanie wody, olejów czy smarów. Otwarta konstrukcja, zapewnia optymalny drenaż płynów w każdym kierunku. Z uwagi na posiadanie wypustek antypoślizgowych, będą sprawdzały się na każdym, nawet bardzo śliskim podłożu.

Maty antypoślizgowe na metry, pozwalają dobrać produkt idealnie pod swoje potrzeby. Mogą Państwo zamówić określony wymiar maty, zgodnie ze swoim zapotrzebowaniem. Bogactwo modeli mat sprawi, że nawet najbardziej wymagający użytkownicy, znajdą coś dla siebie. Do wyboru mamy maty wykonane z pcv, gumy, pianki czy vinylu.

Maty antypoślizgowe stosowane są często w firmach, gdzie pracodawcy dbają o bezpieczeństwo, czy w strefach grożących upadkiem. Ten produkt cenią zarówno hale produkcyjne jak i biurowce, baseny czy ośrodki spa. To doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzaju obiektu czy nawet środka transportu.

Maty antypoślizgowe na metry gwarantują bezpieczeństwo w zakładach pracy, obiektach sportowych, na pokładach statków, rampach rozładunkowych i wszędzie tam, gdzie powierzchnia antypoślizgowa jest niezbędna. Korzystanie z mat antypoślizgowych umożliwia również zabezpieczenie ładunku na czas transportu.

Skuteczna mata antypoślizgowa na metry

Każda mata antypoślizgowa w naszej ofercie odznacza się dużą odpornością na uszkodzenia oraz zużycie. Antypoślizgowa powłoka mocno przywiera do podłoża i gwarantuje doskonałą przyczepność na całej powierzchni. Mata antypoślizgowa na metry gwarantuje idealne dopasowanie do danej powierzchni.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło