Maty gumowe z rolki

Aktywne filtry

Maty gumowe - zastosowanie

Maty gumowe z rolki mogą być stosowane w wielu gałęziach przemysłu ale i nie tylko. Istnieje wiele form tego produktu jak podkładki, wycieraczki czy wykładziny. Ich konstrukcja pozwala na łączenie poszczególnych elementów, co sprawia że możemy zyskać dużą powierzchnie roboczą. Najbardziej popularnymi odbiorcami mat gumowych są branże: budowlana, samochodowa, farmaceutyczna, medyczna, spożywcza i inne. Szerokie możliwości zastosowania mat, sprawia że są często również nabywane przez osoby fizyczne. Ich mocnym atutem jest łatwość montażu i pielęgnacji oraz odporność na warunki atmosferyczne i substancje chemiczne, co sprawia że z powodzeniem można je stosować pod gołym niebem.

Mata gumowa na metry

Mata gumowa z rolki to doskonały sposób aby uniknąć zakupu pełnych formatów gumowych płyt. Nasz sklep internetowy, umożliwia zakup maty gumowej z metra. Na specjalne życzenie klienta, jest możliwość docięcia maty w ten sposób, aby uzyskać pożądany efekt końcowy. Taka forma zakupu cieszy się bardzo dużą popularnością, gdyż pozwala na zakup małej ilości towaru, w zależności od zapotrzebowania.

Mata gumowa z rolki 

Na życzenie klienta możemy również dociąć maty gumowe z rolki po szerokości. Istnieje również możliwość kupna określonych formatów. 

W tym celu prosimy o kontakt poprzez formularz, telefoniczny lub e-mailowy w celu określenia dokładnych wymiarów, grubości produktu oraz modelu gumy. Na tej podstawie przygotujemy dokładną wycenę, podpowiemy najlepsze rozwiązania dla Państwa oraz odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania.

Maty gumowe z rolki cena

Ceny mat gumowych zależą przede wszystkim od ich rozmiaru, grubości i modelu. W celu zapoznana się z cenami poszczególnych wariantów prosimy o kontakt przez formularz. Na wszelkie pytania odpowiemy w jak najszybszym terminie. 

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło