Maty na stół warsztatowy

Maty na stół warsztatowy pod wymiar klienta i rolki - kup najtaniej

Aktywne filtry

W nowoczesnym zakładzie mechaniki samochodowej lub warsztacie ślusarskim nie ma stołu, który nie byłby pokryty charakterystyczną gumową nakładką. Profesjonaliści, dbający o posiadane narzędzia nie mogliby się obyć bez specjalnych mat na stół warsztatowy, które mają za zadanie chronić blat przed zniszczeniem, zabrudzeniem lub innymi uszkodzeniami technicznymi. Płyty gumowe są nie tylko odporne na ścieranie, ale również proste w montażu. Z łatwością można je przykręcić lub przekleić do stołu i korzystać z ich szerokiego zastosowania przez lata.

Maty na stół warsztatowy dzielą się ze względu na użyty rodzaj materiału. Wyróżniamy maty wykonane z płyt gumowych SBR, czyli tzw. Maty uniwersalne oraz maty NBR, które zostały wyprodukowane do ochrony powierzchni przed olejem, smarem czy paliwem.

Nasza oferta zawiera maty idealne do zastosowania na stole warsztatowym. Maty na stół warsztatowy są niezwykle funkcjonalne i zapewniają skuteczną ochronę zarówno stołu, jak i umieszczonych na nim narzędzi i elementów.

Nasze maty na stół warsztatowy są wykonane z wytrzymałych materiałów, które są odporne na ścieranie, działanie chemikaliów i uszkodzenia mechaniczne. Maty te są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach, przez co są odporne na oleje, smary, rozpuszczalniki i inne substancje, które mogą być obecne na stole warsztatowym.

Nasze maty na stół warsztatowy są również antypoślizgowe, co znacznie poprawia bezpieczeństwo pracy, zapobiegając przypadkowemu przesuwaniu się narzędzi i elementów na stole. Dzięki temu, narzędzia i materiały pozostają stabilne i nie przesuwają się podczas wykonywania prac.

Oferujemy różne rodzaje mat na stół warsztatowy, w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb. Dostępne są maty gumowe, które zapewniają doskonałą izolację akustyczną i zmniejszają hałas powstający podczas pracy z narzędziami. Mamy również maty silikonowe, które są odporne na wysoką temperaturę i zapobiegają przyleganiu cieczy i kleju do stołu warsztatowego.

W naszej ofercie znajdziesz maty na stół warsztatowy o różnych rozmiarach, grubościach i kształtach, aby idealnie dopasować się do Twojego stołu warsztatowego. Ponadto, nasze maty na stół warsztatowy są łatwe w czyszczeniu, co ułatwia utrzymanie czystości i higieny w Twoim warsztacie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą mat na stół warsztatowy i wybrania produktu, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby. Kupuj online, korzystaj z konkurencyjnych cen i ciesz się skuteczną ochroną stołu warsztatowego dzięki naszym matom na stół warsztatowy!

Ponadto produkuje się również maty EPDM, które zostały stworzone z myślą o firmach budowlanych działających na otwartej przestrzeni, które potrzebują mat na stół odpornych na czynniki atmosferyczne. Na rynku znane są także płyty z gum VITON, które świetnie dostosowują się do pracy w trudnych warunkach mechanicznych. Poza tym, istnieją maty elektroizolacyjne, czyli jak sama nazwa odporne na wysokie napięcie; oraz maty antystatyczne, które ułatwiają pracę m.in. górnikom.

Bez względu na miejsce stosowania każda z wyżej wymienionych mat na stół warsztatowy ma nieprzecenione znaczenie w pełnieniu codziennych obowiązków przez miliony pracowników na całym świecie.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło