Maty na stół warsztatowy

Istnieje 16 produktów.

Pokazuje 1-16 z 16 produktów

Aktywne filtry

W nowoczesnym zakładzie mechaniki samochodowej lub warsztacie ślusarskim nie ma stołu, który nie byłby pokryty charakterystyczną gumową nakładką. Profesjonaliści, dbający o posiadane narzędzia nie mogliby się obyć bez specjalnych mat na stół warsztatowy, które mają za zadanie chronić blat przed zniszczeniem, zabrudzeniem lub innymi uszkodzeniami technicznymi. Płyty gumowe są nie tylko odporne na ścieranie, ale również proste w montażu. Z łatwością można je przykręcić lub przekleić do stołu i korzystać z ich szerokiego zastosowania przez lata.

Maty na stół warsztatowy dzielą się ze względu na użyty rodzaj materiału. Wyróżniamy maty wykonane z płyt gumowych SBR, czyli tzw. Maty uniwersalne oraz maty NBR, które zostały wyprodukowane do ochrony powierzchni przed olejem, smarem czy paliwem.

Ponadto produkuje się również maty EPDM, które zostały stworzone z myślą o firmach budowlanych działających na otwartej przestrzeni, które potrzebują mat na stół odpornych na czynniki atmosferyczne. Na rynku znane są także płyty z gum VITON, które świetnie dostosowują się do pracy w trudnych warunkach mechanicznych. Poza tym, istnieją maty elektroizolacyjne, czyli jak sama nazwa odporne na wysokie napięcie; oraz maty antystatyczne, które ułatwiają pracę m.in. górnikom.

Bez względu na miejsce stosowania każda z wyżej wymienionych mat na stół warsztatowy ma nieprzecenione znaczenie w pełnieniu codziennych obowiązków przez miliony pracowników na całym świecie.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć