Maty na zamówienie

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, oferujemy maty na zamówienie, które są w pełni dopasowane do wymagań naszych klientów. Maty na zamówienie obejmują niemal wszystkie produkty, jakie posiadamy w asortymencie, począwszy od mat elektrostatycznych, przez antypoślizgowe aż po różnegoa rodzaju wykładziny.

Aktywne filtry

Maty na zamówienie - do czego służa i jakie mamy rodzaje

Nowością, na którą warto zwrócić uwagę w trakcie przygotowanie zlecenia, są maty z logiem firmy, jak również maty reklamowe z własnym nadrukiem. Ten rodzaj mat z naszej oferty zdecydowanie cieszy się największym zainteresowaniem, a dowodu na powyższe można szukać… pod drzwiami naszych klientów. Ich wycieraczki są naszą wizytówką! Kreatywne nadruki na matach na zamówienie podkreślają oryginalność firmy i unikatowy charakter prezentowanych przez nią produktów.

Równie popularne są tradycyjne i uniwersalne maty na zamówienie, takie jak gumy antypoślizgowe oraz bestsellerowe maty z charakterystycznym żłobieniem w kształcie plastra miodu.

Posiadamy też profesjonalne i wytrzymałe maty wejściowe pod zamówienie oraz niezastąpione w zakładach produkcyjnych niebieskie i czarne sorbenty antystatyczne ESD, które docinamy na wymiar stołu w stanowisku pracy.

Gwarantujemy, że gumowe maty na zamówienie z naszego katalogu przetrwają bieg czasu i to, nawet gdy będą stałe narażone na niesprzyjające warunki zewnętrzne oraz inne bodźce mechaniczne. Maty na zamówienie to doskonale rozwiązanie dla klientów, którzy cenią sobie dokładność, estetyczne wykonanie i wysoką jakość materiałów. Nasze wytwory stanowią bogatą ofertę produktów o bardzo szerokim zastosowaniu. Poczynając od zwykłych wejściowych po maty antyzmęczeniowe.

Oprócz produktów w standartowych rozmiarach nasza firma ma również maty na zamówienie.

Produkty z gumy, oraz materiałów tekstylnych wytwarzamy na wymiar, dzięki czemu elegancko można dopasować je do specyficznych potrzeb danego wnętrza, oraz wymagań poszczególnych klientów. Produkty gumowe produkowane są z kauczuku nitrylowego.

Ze względu na trwałość utrzymania czystości oraz odporność na mechaniczne uszkodzenia nasze wyroby z gumy polecamy do zastosowania wszędzie tam, gdzie natężenie ruchu jest duże. Szczególnie dobrze sprawdzają się w sezonie jesienno-zimowym.

Nasze wytwory doskonale nadają się do zastosowania w przypadku prac remontowo budowlanych. Wyroby przemysłowe na zamówienie to nasza odpowiedź na nieszablonowe potrzeby obiektów magazynowych, jak i przemysłowych, w których ze względu na rozmiar obiektu, a także niestandardowe drzwi niezbędne jest zastosowanie produktu na wymiar. Produkujemy wyroby, które w skuteczny sposób wiążą wszelkie zanieczyszczenia wewnątrz naszego wytworu.

Maty na zamówienie przemysłowe stanowią idealne zastosowanie do wszelakich obiektów, w których chodzi się w obuwiu. W naszym asortymencie mamy również maty z logo, które mają zastosowanie w bardzo wielu branżach. Mogą być elementem wystroju, narzędziem służącym do promocji danej firmy, czy instytucji, jako pełnowartościowy produkt dla firm z branży wykładzin podłogowych, które chcą rozszerzyć swoją ofertę o produkty bioasekuracyjne.
A także jako produkt dodawany w gratisie.
Potencjał wykorzystania mat na zamówienie wejściowych z logo jest zależny tylko i wyłącznie od naszej kreatywności i celów do jakich chcemy je wykorzystać. W naszej ofercie znajda państwo również maty ochronne, które mają nieskończenie wiele zastosowań.

Najczęściej wykorzystuje się je pod telewizor lub inny sprzęt RTV, czy AGD. Z powodzeniem stosowane są do ochrony stołów, parapetów, czy podłóg.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło