Mata sorbentowa chłonna uniwersalna szara wkładka 50x40 cm 200 szt. JABP5040UL

Mata sorbentowa chłonna uniwersalna szara wkładka 50x40 cm 200 szt.

Mata sorbentowa chłonna uniwersalna szara wkładka 50x40 cm 200 szt. 5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Dostawa od 34,00 PLN
Sprawdź
Czas realizacji: 7 (dni)
Dostawa od 34,00 PLN
Sprawdź

Cena brutto: 312,00 PLN (z VAT)

Cena netto: 312.00 PLN

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 79,83 PLN
Ilość

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Zapytaj o produkt

100% Bezpieczeństwa

Każda transakcja w naszym sklepie jest ubezpieczonaDogodne formy płatności

Zapłać tak jak chcesz - wybierz dogodną formę płatności za zamówienie

Sklep z doświadczeniem

Sprzedajemy nasze produkty od 2013 roku dla dużych firm, sieci, gmin i urzędów

Najtańsza wysyłka

Oferujemy najtańszą wysyłkę na terenie całej Europy


Mata sorbentowa chłonna uniwersalna szara listki o wymiarze 50x40 cm ilość 200 szt.

Cechy maty olejochłonnej sorbentowej szarej:

 • Podkładki chłonne szybko zestalają niebezpieczne płyny w celu usunięcia wycieków lub czyszczenia sprzętu
 • Warstwa laminowana zapewnia dodatkową wytrzymałość, aby zmniejszyć liczbę wymian
 • Klejona konstrukcja umożliwia szybkie wchłanianie 600 ml na arkusz
 • Perforowane podkładki umożliwiają łatwe rozdzieranie, aby zminimalizować odpady
 • Opakowanie 200 arkuszy o wymiarach 50 x 40 cm w podajniku ułatwiającym przechowywanie i przenoszenie

Specyfikacja techniczna maty olejochłonnej sorbentowej uniwersalnej:

 • Kolor maty: Szary
 • Pojemność absorpcji Litr 120
 • Zdolność absorpcji 120
 • Marka Justrite
 • Materiał Polipropylen
 • Proces Meltblown
 • Sorbent Waga Typ Lekki
 • Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
 • Wymiary (cm) 50 cm x 40 cm 200 arkuszy w rolce
 • Długość (cm) 40,00
 • Waga netto w kg 6,70
 • Szerokość (cm) 50,00

Instrukcje

 • Zalecane zastosowanie Do stosowania do przechowywania, wchłaniania i czyszczenia niebezpiecznych płynów, takich jak chemikalia i oleje, z narzędzi, sprzętu lub wycieków i rozlań, aby zapobiec poślizgnięciom, przedostaniu się lub przedostaniu do środowiska.
Justrite
JABP5040UL

Arkusz danych

Długość
50
Szerokość
40
Zastosowanie
Wewnątrz
Olejoodporna
Tak

Formy płatności:

 • Płatność przelewem tradycyjnym na konto firmowe Meblodex Bis nr konta mbank:34114020040000390281180485
 • Płatność kartą płatniczą za pomocą payu
 • Płatność przelewem internetowym payu
 • Płatność przelewem internetowym przelewy24.pl
 • Płatność przelewem odroczonym dla dużych firm, jednostek samorządowych, urzędów - 7 lub 14 dni
 • Płatność paypo zaplac po 30 dniach przelewy24.pl

FAQ

Co to jest mata sorbentowa w rolce ?

Mata sorbentowa w rolce to rodzaj specjalistycznej maty, która służy do wchłaniania i zatrzymywania różnego rodzaju substancji płynnych w miejscach pracy, w laboratoriach czy w przemyśle. Mata sorbentowa wykonana jest z materiałów sorpcyjnych, takich jak polipropylen, poliestry, celuloza lub włókno szklane.

Mata sorbentowa w rolce jest szczególnie przydatna w miejscach, w których istnieje ryzyko wycieku olejów, paliw, chemikaliów czy innych substancji płynnych, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia lub środowiska. Jest to również doskonałe narzędzie w przypadku awarii maszyn, aby szybko zatrzymać wyciekające płyny i uniknąć większych szkód.

Mata sorbentowa w rolce jest łatwa w użyciu i można ją łatwo przenosić i przechowywać. Rolka mata sorbentowa może mieć różne rozmiary i grubości, co pozwala na dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb użytkownika. Po użyciu, mata sorbentowa może być łatwo usunięta i zutylizowana w sposób bezpieczny dla środowiska.

Podsumowując, mata sorbentowa w rolce to niezbędny element wyposażenia w miejscach, w których istnieje ryzyko wycieku różnego rodzaju substancji płynnych. Dzięki swojej skuteczności, łatwości użycia i przechowywania, mata sorbentowa w rolce jest idealna do stosowania w wielu branżach, w tym przemyśle, laboratoriach czy miejscach pracy.

0

Co to jest mata sorbentowa?

Mata sorbentowa to rodzaj maty wykonanej z materiałów sorpcyjnych, takich jak polipropylen, poliestry, celuloza lub włókno szklane, które służą do wchłaniania i zatrzymywania różnego rodzaju substancji płynnych.

Mata sorbentowa to rodzaj materiału, który służy do wchłaniania i zatrzymywania różnych substancji, takich jak oleje, ciecze, rozpuszczalniki, kwasy i zasady. Mata ta składa się z powierzchni hydrofilowej lub hydrofobowej, która umożliwia wchłanianie substancji, a następnie zatrzymuje je wewnątrz swojej struktury. Mata sorbentowa jest powszechnie stosowana w przemyśle, w laboratoriach chemicznych, a także w przypadkach wypadków chemicznych i ekologicznych do szybkiego i skutecznego usuwania wycieków i zanieczyszczeń.

1

Jakie są zastosowania mat sorbentowych?

Maty sorbentowe są stosowane w wielu miejscach, w których istnieje ryzyko wycieku różnych substancji płynnych, takich jak oleje, paliwa, chemikalia czy woda. Są one szczególnie przydatne w miejscach pracy, w laboratoriach czy w przemyśle.

Maty sorbentowe zwane także sorpcyjne to produkty, które są w stanie wchłonąć ciecze, oleje, rozpuszczalniki i inne substancje chemiczne. Dzięki swojej skuteczności i łatwości użycia, maty sorpcyjne mają wiele zastosowań w różnych dziedzinach. Poniżej przedstawiam kilka przykładów:

 1. Przemysł chemiczny - Maty sorpcyjne są używane do wchłaniania wycieków i wypadków związanych z chemikaliami w fabrykach i zakładach przemysłowych. Pomagają zminimalizować ryzyko skażenia i zapobiec dalszej emisji substancji toksycznych do środowiska.

 2. Przemysł naftowy - Maty sorpcyjne są skuteczne w wchłanianiu olejów i innych substancji ropopochodnych. Są wykorzystywane do oczyszczania wód podziemnych, rzek i jezior, które zostały skażone przez wycieki ropy lub innych substancji ropopochodnych.

 3. Przemysł spożywczy - Maty sorpcyjne są wykorzystywane do oczyszczania cieczy i wody w procesie produkcji żywności. Mogą być używane do wchłaniania olejów i tłuszczów z produktów spożywczych, jak również do oczyszczania wód używanych w procesach produkcyjnych.

 4. Przemysł transportowy - Maty sorpcyjne są stosowane do wchłaniania wycieków oleju z silników, które mogą wystąpić w samochodach, ciężarówkach i innych pojazdach. Są one dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, aby pasować do różnych rodzajów pojazdów.

 5. Przemysł morski - Maty sorpcyjne są wykorzystywane w przypadku wypadków związanych z olejem na morzu. Mogą być używane do oczyszczania wody, jak również do wchłaniania oleju z powierzchni wody.

 6. Przemysł remontowy - Maty sorpcyjne są bardzo przydatne w przypadku remontów i prac budowlanych. Mogą być używane do wchłaniania wycieków wody, farb i innych substancji, które mogą wystąpić podczas prac budowlanych.

 7. Przemysł rolniczy - Maty sorpcyjne są również stosowane w rolnictwie. Mogą być używane do wchłaniania oleju i innych substancji, które mogą wystąpić w przypadku awarii maszyn rolniczych lub wycieków w gospodarstwach rolnych.

W skrócie, maty sorbentowe tzw sorpcyjne mają szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu i są bardzo skutecznym sposobem na wchłanianie cieczy i substancji chemicznych.

1

Jakie są korzyści stosowania mat sorbentowych?

Stosowanie mat sorbentowych ma wiele korzyści, a oto niektóre z nich:

 1. Skuteczność - Maty sorbentowe są bardzo skutecznym sposobem na wchłanianie różnych substancji płynnych, takich jak oleje, ciecze, rozpuszczalniki, kwasy i zasady. Dzięki temu można szybko i skutecznie zatrzymać wycieki i uniknąć dalszego rozprzestrzeniania się substancji w środowisku.

 2. Łatwość użycia - Maty sorbentowe są łatwe w użyciu i wymagają minimalnego wysiłku podczas instalacji. Są one dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, co ułatwia ich stosowanie w różnych sytuacjach.

 3. Bezpieczeństwo - Maty sorbentowe są bezpieczne dla środowiska i zdrowia ludzkiego. Są one wykonane z materiałów, które są przyjazne dla środowiska i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia użytkowników.

 4. Koszt - Maty sorbentowe są stosunkowo niedrogie w porównaniu z innymi metodami wchłaniania substancji płynnych, takimi jak gąbki i szmaty. Można je również łatwo przechowywać i transportować.

 5. Wielokrotnego użytku - Niektóre maty sorbentowe mogą być wielokrotnie używane, co zmniejsza koszty i wpływa pozytywnie na środowisko.

 6. Uniwersalność - Maty sorbentowe są dostępne w różnych wariantach, które można stosować w zależności od rodzaju wycieku i zanieczyszczenia. Dzięki temu są one uniwersalnym rozwiązaniem dla wielu branż.

 7. Ochrona środowiska - Stosowanie mat sorbentowych pomaga w ochronie środowiska, ponieważ ogranicza ilość substancji płynnych, które wyciekają na powierzchnię ziemi i zanieczyszczają wody gruntowe i powierzchniowe.

Podsumowując, stosowanie mat sorbentowych ma wiele korzyści, w tym skuteczność, łatwość użycia, bezpieczeństwo, koszt, wielokrotnego użytku, uniwersalność oraz ochronę środowiska.

1

Czy maty sorbentowe są przyjazne dla środowiska?

Maty sorbentowe, które są stosowane do wchłaniania oleju i innych substancji chemicznych, mogą być szkodliwe dla środowiska, ponieważ zawierają polipropylen lub inne materiały oparte na ropy naftowej. Jednakże, istnieją także maty sorbentowe wykonane z materiałów biodegradowalnych, takich jak celuloza, które są bardziej przyjazne dla środowiska

1

Może ci się spodobać również

Produkty powiązane

10 inne produkty w tej samej kategorii

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło