Maty wejściowe na wymiar

Posiadamy szereg mat wejściowych na wymiar klienta, które pomogą Ci powitać klientów, utrzymać Twój budynek w czystości i bezpieczeństwie oraz przedłużyć żywotność Twojej podłogi.
Nasze maty na wejście pod wymiar są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są dostępne w różnych kolorach i stylach, aby dopasować się do Twoich potrzeb. Nasze produkty zostały zaprojektowane z myślą o trwałości, więc będą służyć przez lata! Czy szukasz czegoś małego, co może zmieścić się na ganku lub coś wystarczająco dużego dla całego obszaru lobby - mamy to, czego potrzebujesz!

Oferujemy również opcje niestandardowych rozmiarów, jeśli potrzebujesz czegoś konkretnego dla swojej firmy lub domu. Sprawdź nasz wybór już dziś!

Maty wejściowe na wymiar - wpisz dowolny wymiar i zamów online - sklep

Aktywne filtry

Mata wejściowa Deco Design wycieraczka podgumowana różne wzory

od Cena 129,36 PLN

Dekoracyjne maty wyłapujące brud są dostępne w dużej gamie stylów: modnych, atrakcyjnych, funky, retro, dzięki czemu będą pasować do każdego wystroju wnętrza i każdej kolorystyki. Wysokiej jakości wielofunkcyjna mata wyłapująca brud czyści i osusza podeszwy, zapobiegając wnoszeniu zabrudzeń do budynków. Zgodnie z DIN 54006 gwarantujemy najwyższą trwałość kolorów.

Maty wejściowe w rozmiarze klienta to praktyczne i niezwykle użyteczne rozwiązanie.

Stanowią one rozwiązania dla stref wejściowych wszystkich lokali prywatnych, przemysłowych i handlowych. Produkty oferowane w naszym sklepie Supermaty są szczególnie znane z wysokiej jakości i różnorodności.

Trwałość tych produktów jest jedną z ich najważniejszych cech, dlatego oferujemy Państwu różnorodne maty wejściowe na wymiar, które mogą być wykorzystywane przez klientów o różnych wymaganiach. Szczególnie dumni jesteśmy z naszej maty wejściowej pod wymiar na zamówienie, którą można zamówić w dowolnym rozmiarze i kolorze, a także z naszej maty wejściowej z logo, która jest ozdobiona logo lub sloganem Państwa firmy. Ponadto oferujemy również gumowaną matę wejściową pod wymiar klienta.

Ten ostatni produkt jest jednym z najbardziej skutecznych do czyszczenia wielkości klienta, który może zbierać lepki brud i nadaje się do częstego czyszczenia. Jego konstrukcja pozwala na spełnienie najbardziej rygorystycznych wymagań. Nie tylko ma doskonałą trwałość, ale także zapewnia paletę 14 standardowych kolorów, dzięki czemu jest również doskonałą dekoracją wejść do budynków publicznych, obiektów przemysłowych i zakładów produkcyjnych. Dlatego też

Maty wejściowe produkowane pod wymiar klienta znacznie ułatwią utrzymanie czystości w budynku i wejściach do pomieszczeń. Poprzez pochłanianie wilgoci i brudu, znacznie zmniejsza potrzebę czyszczenia, jednocześnie przedłużając żywotność podłogi. Ponadto mata wejściowa zapewnia większe bezpieczeństwo, utrzymując podłogę w suchości.

Maty wejściowe pod wymiar są powszechnie stosowane w celu zapobiegania poślizgom i ochrony wnętrz budynków przed zabrudzeniami. Jest to również rodzaj elementu dekoracyjnego, który może podkreślić charakter budynku. Co prawda w domach i mieszkaniach najczęściej spotykamy się z tradycyjnymi wycieraczkami, ale w budynkach użyteczności publicznej zdecydowanie lepiej sprawdzają się maty wejściowe, które są przystosowane do dużego ruchu i zmiennych warunków atmosferycznych. Jakie rodzaje mat wejściowych wyróżniamy?

Istnieją dwa główne rodzaje mat wejściowych pod wymiar: dywanowe i gumowane. Pierwszy typ przeznaczony jest do użytku wewnętrznego (np. dziedzińce), natomiast maty gumowane powinny być instalowane na zewnątrz pod bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, a także w czasie deszczu lub śniegu.

Maty dywanowe na wymiar wykonane są z włókien syntetycznych utkanych w pętelkową powierzchnię runa z nylonowym lub polipropylenowym materiałem nośnym, który został pokryty powłoką antypoślizgową tylko z jednej strony (dzięki czemu można je umieścić w dowolnym kierunku na swoim progu). Dywaniki te mają dobre właściwości antypoślizgowe, ponieważ struktura ich powierzchni chwyta obuwie, gdy ktoś po nich chodzi.

Dobrze dobrana mata wejściowa o wymiarach klienta może pomóc w ochronie podłóg, poprawić bezpieczeństwo i zapewnić miły i przytulny efekt wizualny.

Podstawowym celem mat wejściowych o wymiarach klienta jest oczywiście powstrzymanie brudu, wilgoci i innych zanieczyszczeń wnikających przez podeszwę buta. Maty obiektowe sprawdzają się nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. Dobrze dobrana mata eliminuje problem wnoszonego brudu, zmniejszając tym samym częstotliwość sprzątania obiektu.

Maty wejściowe na wymiar klienta są bardzo trwałe, co gwarantuje ich bezproblemowe użytkowanie i nienaganny wygląd przez długi czas. Maty obiektowe w rozmiarze niestandardowym znajdują zastosowanie głównie w galeriach handlowych, obiektach sportowych, recepcjach, przychodniach, sklepach, hotelach oraz wszędzie tam, gdzie panuje duży ruch. Sprawdzają się idealnie tam, gdzie podłogi narażone są na intensywne użytkowanie i zabrudzenia z zewnątrz. Maty to sposób na ochronę podłóg, poprawę bezpieczeństwa w trudnych warunkach atmosferycznych (maty zmniejszają ryzyko poślizgu) oraz zapewnienie ładnego i przytulnego efektu wizualnego.

Możliwość stworzenia maty wejściowej z logo to także szansa na ciekawą promocję firmy i dostosowanie maty do charakteru działalności.

Zapewniamy różne rodzaje mat wejściowych. Wyróżniają się one ze względu na rozmiar i zastosowanie.

Maty wejściowe standardowe według rozmiaru klienta

Standardowe maty wejściowe są uniwersalne, co oznacza, że sprawdzą się w każdym domu mieszkalnym. Wśród nich dużą popularnością cieszą się maty nylonowe, plastikowe, a także bawełniane. Dużym zainteresowaniem cieszą się również wycieraczki kokosowe, które niedawno zostały wprowadzone na rynek i sprawdzą się w domach mieszkalnych.

Standardowe maty wejściowe można podzielić na dwie grupy:

Maty pochłaniające wilgoć - są one wykonane z miękkich włókien, które bardzo dobrze wchłaniają wilgoć. Dzięki temu woda wnoszona z zewnątrz jest maksymalnie eliminowana;

Maty wejściowe pod wymiar do odśnieżania - jest to produkt, który oczywiście bardzo dobrze sprawdzi się zimą. Maty przeciwśnieżne chronią przed wnoszeniem błota i śniegu oraz stanowią barierę, która zatrzymuje również piasek i sól. Długie włókna zapewniają zbieranie zanieczyszczeń nawet z obuwia zimowego posiadającego grube podeszwy.

Dlaczego mata pod wymiar?

Podstawowym zadaniem mat wejściowych wykonanych na zamówienie jest oczywiście ochrona przed brudem, wilgocią i innymi zanieczyszczeniami, które dostają się przez podeszwę buta.
Wynika z tego, że skuteczny system mat wejściowych powinien być dobrany z uwzględnieniem rodzaju terenu, na którym te cząstki się znajdują. Dobrze dobrane maty eliminują problem wnoszenia brudu, zmniejszając tym samym częstotliwość występowania zabrudzeń.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło