Płyty i rolki gumowe do ćwiczeń

Aktywne filtry

Jak do tej pory najczęściej wybierana formą wyściełania podłogi na salach treningowych, jak i siłowniach były nawierzchnie stworzone z gumy. Sprawdzało się to dla trendów aranżacji przestrzeni treningowej. Przełamanie ich jedną barwą daje doskonały efekt zaskoczenia i nowy desing kieruje na zupełnie inne tory. Idealnie sprawdza się tutaj połączenie puzzle czarnych i szarych z gumowymi płytami o intensywnych i jaskrawych kolorach. W Rubtiler uzyskaliśmy 100% powtarzalności puzzli i kwadratowych płyt gumowych do siłowni. Poprzez takie działanie łatwo i skutecznie można szybko wymienić niektóre ze wszystkich elementów, jeśli zajdzie taka potrzeba. Możliwość zakupu pojedynczych sztuk daje nam doskonałe możliwości i minimalizuje koszty inwestycji.

Ciągi komunikacyjne wyposażone w kolorowe maty SBR

Kolorowe ścieżki między strefami to bardzo dobry sposób na uatrakcyjnienie wnętrza każdej siłowni lub fitness klubu. Zastosowanie gumowych płyt o intensywnej kolorystyce lub barwach klubu doskonale przełamie często stosowaną monotonię ciemnych nawierzchni. Jest to też elegancki sposób dopasowania kolorystyki podłogi do ścian. Co wprowadza doskonałą estetykę i spójność aranżacji wnętrza klubu, czy siłowni.

kolorowa organizacja przestrzeni dzięki matom SBR

Kolorowe nawierzchnie z gumy stanowią świetną opcję do wydzielania poszczególnych stref. Podłoga w kolorze pistacjowym w części cardio, niebieska w ciągu martwym i żółta w części cross fit doskonale oddzieli je od siebie i wprowadzi doskonały jasny podział. W taki właśnie sposób poprzez stosowanie gumowych mat można niesamowicie uatrakcyjnić przestrzeń i poprawić funkcjonalność i organizację.

Płyty gumowe do siłowni i wzmocnienie wizji Eko

Maty SBR to produkt jak najbardziej ekologiczny. Powstałe w procesie recyklingu ze zużytych opon. Wszystkie komponenty do ich produkcji możliwe są do ponownego przetworzenia. Zatem dokonując wyboru w gumowych matach, bez względu na kolor, klub podkreśla swoją Eko politykę.

Płyty gumowe do siłowni z logo, jako element budujący świadomość marki

Maty z granulatu SBR można wycinać i wypełniać częścią płyty w innym kolorze. Takie rozwiązanie stanowi doskonałe narzędzie w budowaniu świadomości marki. Nazwa firmy lub jej logo umieszczone przy wejściu lub nawet kilku miejscach w firmie na czarnych gumowych puzzle niesamowicie przyciąga wzrok i w ten sposób działa na podświadomość. Płyty gumowe do siłowni to nie tylko praktyczne rozwiązanie adaptujące przestrzeń klubu do wymogów ćwiczących

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć