Płyty i rolki gumowe do ćwiczeń

Aktywne filtry

Jak do tej pory najczęściej wybierana formą wyściełania podłogi na salach treningowych, jak i siłowniach były nawierzchnie stworzone z gumy. Sprawdzało się to dla trendów aranżacji przestrzeni treningowej. Przełamanie ich jedną barwą daje doskonały efekt zaskoczenia i nowy desing kieruje na zupełnie inne tory. Idealnie sprawdza się tutaj połączenie puzzle czarnych i szarych z gumowymi płytami o intensywnych i jaskrawych kolorach. W Rubtiler uzyskaliśmy 100% powtarzalności puzzli i kwadratowych płyt gumowych do siłowni. Poprzez takie działanie łatwo i skutecznie można szybko wymienić niektóre ze wszystkich elementów, jeśli zajdzie taka potrzeba. Możliwość zakupu pojedynczych sztuk daje nam doskonałe możliwości i minimalizuje koszty inwestycji.

Ciągi komunikacyjne wyposażone w kolorowe maty SBR

Kolorowe ścieżki między strefami to bardzo dobry sposób na uatrakcyjnienie wnętrza każdej siłowni lub fitness klubu. Zastosowanie gumowych płyt o intensywnej kolorystyce lub barwach klubu doskonale przełamie często stosowaną monotonię ciemnych nawierzchni. Jest to też elegancki sposób dopasowania kolorystyki podłogi do ścian. Co wprowadza doskonałą estetykę i spójność aranżacji wnętrza klubu, czy siłowni.

kolorowa organizacja przestrzeni dzięki matom SBR

Kolorowe nawierzchnie z gumy stanowią świetną opcję do wydzielania poszczególnych stref. Podłoga w kolorze pistacjowym w części cardio, niebieska w ciągu martwym i żółta w części cross fit doskonale oddzieli je od siebie i wprowadzi doskonały jasny podział. W taki właśnie sposób poprzez stosowanie gumowych mat można niesamowicie uatrakcyjnić przestrzeń i poprawić funkcjonalność i organizację.

Płyty gumowe do siłowni i wzmocnienie wizji Eko

Maty SBR to produkt jak najbardziej ekologiczny. Powstałe w procesie recyklingu ze zużytych opon. Wszystkie komponenty do ich produkcji możliwe są do ponownego przetworzenia. Zatem dokonując wyboru w gumowych matach, bez względu na kolor, klub podkreśla swoją Eko politykę.

Płyty gumowe do siłowni z logo, jako element budujący świadomość marki

Maty z granulatu SBR można wycinać i wypełniać częścią płyty w innym kolorze. Takie rozwiązanie stanowi doskonałe narzędzie w budowaniu świadomości marki. Nazwa firmy lub jej logo umieszczone przy wejściu lub nawet kilku miejscach w firmie na czarnych gumowych puzzle niesamowicie przyciąga wzrok i w ten sposób działa na podświadomość. Płyty gumowe do siłowni to nie tylko praktyczne rozwiązanie adaptujące przestrzeń klubu do wymogów ćwiczących

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło