wycieraczka wewnętrzna

wycieraczka wewnętrzna pod wymiar lub gotowa dobierz kolor do wnętrza

Aktywne filtry

Rodzaje wycieraczek wewnętrznych

Wycieraczki wewnętrzne świetnie spisują się we wnętrzach budynków. Może to być recepcja, korytarz czy przedsionek. Wycieraczki w tym miejscu usuwają pozostałą wilgoć i brud z obuwia, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać porządek. Jest to również dobre miejsce do zastosowania wycieraczki z logo, która zrobi dobre wrażenie na klientach. 

Posiadamy wycieraczki tekstylne, kokosowe, gumowe i podgumowane. 

Wymiary wycieraczek wewnętrznych

Najpopularniejsze modele w naszej ofercie, po które często sięgają klienci to 40x60 i 60x90, jednak równie dużym zainteresowaniem, cieszą się wycieraczki wewnętrzne o rozmiarach 80x120, 85x115. 90x150 cm. Na życzenie klienta, tworzymy również wycieraczki o pożądanym wymiarze.

Wycieraczka wewnętrzna – najpopularniejsze kolory

Wycieraczki wewnętrzne to bogactwo wzorów i kolorów. Najbardziej powszechne są jednak klasyczne barwy takie jak, szary, antracytowy czarny, brąz, beż czy czerwień.

Wycieraczka wewnętrzna - zastosowanie

Wycieraczki wewnętrzne mają bardzo szerokie zastosowanie. Widujemy je przede wszystkich w domach, gdzie dopełniają aranżacje. Są jednak w pełni estetycznym i funkcjonalnym przedmiotem, który swoje zastosowanie znajdzie w biurach, hotelach, urzędach, halach, warsztatach, magazynach, gabinetach i wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko zabrudzenia powierzchni.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło