wycieraczka wewnętrzna

Aktywne filtry

Rodzaje wycieraczek wewnętrznych

Wycieraczki wewnętrzne świetnie spisują się we wnętrzach budynków. Może to być recepcja, korytarz czy przedsionek. Wycieraczki w tym miejscu usuwają pozostałą wilgoć i brud z obuwia, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać porządek. Jest to również dobre miejsce do zastosowania wycieraczki z logo, która zrobi dobre wrażenie na klientach. 

Posiadamy wycieraczki tekstylne, kokosowe, gumowe i podgumowane. 

Wymiary wycieraczek wewnętrznych

Najpopularniejsze modele w naszej ofercie, po które często sięgają klienci to 40x60 i 60x90, jednak równie dużym zainteresowaniem, cieszą się wycieraczki wewnętrzne o rozmiarach 80x120, 85x115. 90x150 cm. Na życzenie klienta, tworzymy również wycieraczki o pożądanym wymiarze.

Wycieraczka wewnętrzna – najpopularniejsze kolory

Wycieraczki wewnętrzne to bogactwo wzorów i kolorów. Najbardziej powszechne są jednak klasyczne barwy takie jak, szary, antracytowy czarny, brąz, beż czy czerwień.

Wycieraczka wewnętrzna - zastosowanie

Wycieraczki wewnętrzne mają bardzo szerokie zastosowanie. Widujemy je przede wszystkich w domach, gdzie dopełniają aranżacje. Są jednak w pełni estetycznym i funkcjonalnym przedmiotem, który swoje zastosowanie znajdzie w biurach, hotelach, urzędach, halach, warsztatach, magazynach, gabinetach i wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko zabrudzenia powierzchni.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło