Wycieraczki aluminiowe

Z wycieraczkami do butów mamy styczność kilka i kilkanaście razy dziennie. Są one elementem powszechnym i nieodzownym, jednak niebagatelną rolę odgrywa też ich jakość i odpowiednie dobranie do danych warunków. W miejscach, gdzie ruch wchodzących i wychodzących ludzi jest spory, doskonale sprawdzają się wycieraczki aluminiowe. Są to wycieraczki niezwykle trwałe i nietracące swoich funkcji z upływem czasu. Dodatkowo są produktem stosunkowo bezobsługowym, gdyż piasek i błoto z obuwia przeważnie dostaje się do głębszych partii tak skonstruowanych wycieraczek, podczas gdy np. w sytuacji wycieraczek tekstylnych (wykładzinowe) zanieczyszczenia gromadzą się na widocznej powierzchni i wymagają częstego odkurzania. Między aluminiowym szkieletem wycieraczki aluminiowe mogą mieć różne wypełnienie: z gumy, szczotek, wykładziny lub rypsu. Materiały te gwarantują dokładne oczyszczenie butów z brudu, piasku czy zawilgocenia. Całość stanowi solidną i stabilną konstrukcję odporną na działanie czynników zewnętrznych,  można po nich także jeździć wózkami bez ryzyka uszkodzenia czy odkształcenia wycieraczki.

Wycieraczki aluminiowe produkcja pod wymiar zamów online z wysyłką

Istnieje 55 produktów.

Pokazuje 1-16 z 55 produktów

Aktywne filtry

Gwarancja najwyższej jakości:

Długoletnie doświadczenie przy dostarczaniu systemów czyszczenia obuwia, pozwoliło na opracowanie i stworzenie oferty najwyższej klasy systemów czyszczących obuwie różnego typu przystosowanych na wieloletnie użytkowanie wewnątrz i na zewnetrz budynków. Faktem wysokiej jakości jest 5 letnia gwarancja na każdą wycieraczkę aluminiową. Przy doborze systemu we wnętrzach i obiektach o małym natężeniu ruchu -  uzyskujemy wieczyste użytkowanie naszych wycieraczek aluminiowych.

Skuteczność:

Przy doborze parametrów  i licznym badaniom - można ograniczyć zanieczyszczenia spowodowane brudnym obuwiem. Pozwala to na zniwelowanie kosztów związanych z utrzymaniem czystości w obiektach, w szczególności w okresie jesiennym, zimowym oraz deszczowym.

Sposoby montażu:

Wycieraczki aluminiowe montuje się we wpustach z ramą wykonaną z kątownika aluminiowego dopasowanego do wysokości wycieraczki aluminiowej. Krawędź kątownika aluminiowego musi być zrównana z posadzką. Wpust - wnękę najlepiej wykończyć odpowiednio dobraną  samopoziomującą wylewką  -w ten sposób sięga do górnej powierzchni płaskiej osadzonego kątownika. Posadzka musi być równa ponieważ wycieraczki aluminiowe muszą leżeć płasko na całej powierzchni wpustu wewnątrz lub na zewnątrz obiektu - budynku. 

Projekt:

Wykonujemy projekty techniczne systemowych wycieraczek aluminiowych wspólnie z udziałem architektra wnętrz oraz technika budowlanego.Dobrze wykonany projekt i wizualizacja wycieraczki aluminiowej gwarantuje iż będzie ona odpowiednio dopasowana do zapotrzebowania inwestora.

Zastosowanie wycieraczek aluminiowych:

  • Sklepy spożywcze wycieraczki aluminiowe tzw szczotka guma ryfel
  • Supermarkety spożywcze stosują głównie szczotka guma profil oraz guma ryflowana
  • Apteki
  • Gabinety stomatologiczne
  • Biura
  • Galerie handlowe - W drzwiach obrotowych stosują profil 50/50 szczotka guma oraz guma i wkład tekstylny
  • Przedszkola - na zewnątrz budynków przedszkolnych wybierają profil gumowy lub szczotkowy a wewnątrz wkład tekstylnych pochłaniający wilgoć i wodę z obuwia
  • Urzędy i Gminy - stosują najczęściej profile zewnętrzne szczotka a wewnątrz guma - wkład tekstylny na przemiennie
  • Zakłady produkcyjne - głównie wybierają profil szczotkowy czasem szczotka guma

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć