Wycieraczki kokosowe

Wycieraczki kokosowe gładkie i we wzory oraz z napisami. Naturalne wycieraczki w różnych rozmiarach podgumowane wewnętrzne. Idealne do zastosowania w blokach na klatkach schodowych przed drzwiami wejściowymi do mieszkań.

Aktywne filtry

Wycieraczki to element wystroju mieszkania, który często jest pomijany. Jest to błędem, ponieważ stanowi ona poniekąd wizytówkę mieszkania i jeden z pierwszych elementów, z którymi gość ma styczność. Wycieraczki nie tylko powinny być estetyczne ale i praktyczne. Ich podstawową funkcją jest czyszczenie obuwia z różnego rodzaju zanieczyszczeń. Oferta naszego sklepu obejmuje wycieraczki kokosowe, które oprócz właściwości absorbujących brud wyglądają niezwykle atrakcyjnie.

Wycieraczki te, wykonane są z wysokiej jakości włókna kokosowego, które bardzo dobrze wchłaniają wodę, a także są odporne na ugniatanie i uszkodzenia mechaniczne. Walory te, pozwalają nam cieszyć się z produktu przez bardzo długi czas. Dodatkowo, włókno kokosowe jest ekologiczne i zapewne wybór ten zadowoli zwolenników materiałów naturalnych.

Bogactwo kolorów i wzorów wycieraczek, które zachęcają gości do wizyty w naszym domu, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wycieraczki te, sprawdzą się szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdzie mamy do czynienia z dużą ilością zanieczyszczeń na obuwiu.

Posiadamy największy wybór wycieraczek z kokosu w różnych wzorach i kolorach. Każda oferowana wycieraczka kokosowa posiada Gwarancję oraz wyjątkowy wzór.

Najczęściej wybierane wycieraczki kokosowe w najszym sklepie internetowym to:

- kokosowe koty

- wycieraczki kokosowej Dzień dobry

- wycieraczki kokosowe home sweet home

- wycieraczki kokosowe w liście jesienne

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło