Maty i wycieraczki Supermaty.plmogą być zastosowane przy wejściach do budynków, w holach, przy wyjściach/wejściach do hal produkcyjnych, w warsztatach, w szatniach, przy recepcji
i wsz
ędzie tam, gdzie istnieją szczególne wymagania higieniczne i estetyczne.
Oferowane maty s
ą wykonane z najwyższej jakości tworzyw (mikrokomórkowy winyl, materiały gumowe), co powoduje, że zapewniają wytrzymałość i odporność na wszelkie zanieczyszczenia,
a tak
że chronią przed zimną posadzką. Dodatkowo mogą posiadać właściwości tłumiące hałasy.

Maty i wycieraczki z oferty supermaty.pl można podzielić na:

- maty antypoślizgowe/ maty antyzmęczeniowe. Ich zadaniem jest zwiększenie przyczepności, poprzez to, iżw znaczący sposób ograniczają ryzyko upadku.
Najcz
ęściej wykorzystywane są na dużą skalę (m.in. w branży przemysłowej). Mogą być stosowane zarówno w przypadku mokrego podłoża oraz suchego, dzięki kompleksowemu zastosowaniu zapewniają maksymalne bezpieczeństwo.  
Maty antyzm
ęczeniowe znajdują zastosowanie szczególnie w miejscach, gdzie wykonywana jest praca na stojąco. Maty te w znaczący sposób usprawniają pracę – redukują bóle pleców, a także bóle stawów kolanowych, poprawiając mikrocyrkulację.

- wycieraczki – podłoże znajdujące się w budynkach/ biurach jest wyjątkowe podatne na zabrudzenia.
Wycieraczki obiektowe sk
ładają się z doskonałej jakości materiałów, charakteryzują się długążywotnością i właściwościami wchłaniającymi wilgoć i brud. Wycieraczki znajdujące się z zewnątrz zazwyczaj posiadają funkcję estetyczną.
Natomiast wycieraczki wewn
ętrzne (m.in. WYCIERACZKA OSUSZAJĄCO-CZYSZCZĄCA) posiadają dużą możliwość absorbcji wilgoci oraz doskonałe właściwości czyszczące.
Materia
ł jest odporny na ścieranie, gnicie i wygniatanie, a uniwersalność wycieraczki powoduje, iż może być użytkowana w biurach, hotelach, pensjonatach, dworcach, marketach.

Najważniejsze właściwości:

- najwyższa jakość materiałów

- pochłanianie zabrudzeń w postaci kurzu i piasku

- wysoka przyczepność – element antypoślizgowy

- nie marszczą się, nie fałdują

- zabezpieczenie posadzki przez ścieraniem

Map

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło