Wycieraczki tekstylne

Wycieraczki tekstylne na wymiar oferowane w sklepie supermaty gwarantują najwyższą jakość czyszczenia obuwia zewnętrznego z wszelkich zabrudzeń. Nasze tekstylne wycieraczki  śa dostępne w różnych rozmiarach.

Istnieje 47 produktów.

Pokazuje 1-16 z 47 produktów

Aktywne filtry

Wycieraczki tekstylne dedykowane są miejscom, w których istnieje duże natężenie ruchu. Wykonanie z wytrzymałego i sztywnego materiału, gwarantuje pozbycie się błota, piachu czy brudu.Stworzony z specjalnej gumy spód, zapewni właściwości antypoślizgowe. Wysoka jakość, połączona z niezwykłą dbałością o detale, sprawia że wycieraczki w naszej ofercie, gotowe są do długiej i intensywnej eksploatacji.

Jakie zalety posiadają jeszcze nasze wycieraczki tekstylne? Zatrzymują one wszelki brud z butów i zapobiegają przenoszeniu go do wnętrz budynków. Doskonale radzą sobie również z błotem i wodą, dzięki zwiększonej absorpcji zanieczyszczeń o charakterze stałym i ciekłym.

Antypoślizgowe właściwości gwarantują optymalną ochronę przed przykrymi wypadkami. Nasza oferta zawiera szeroki wybór artykułów, w różnych wzorach i kolorach, wyróżniającymi się wysoką odpornością na ścieranie.

Oprócz bardzo ważnych aspektów bezpieczeństwa, zadbaliśmy również o estetykę wykonania naszych produktów, będą więc nie tylko funkcjonalną ale i piękna ozdobą.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć