Wycieraczki tekstylne

Wycieraczki tekstylne na wymiar oferowane w sklepie supermaty gwarantują najwyższą jakość czyszczenia obuwia zewnętrznego z wszelkich zabrudzeń. Nasze tekstylne wycieraczki  śa dostępne w różnych rozmiarach.

Aktywne filtry

Wycieraczka do butów podgumowana Clin różne wymiary 6 mm

od Cena 13,81 PLN

atrakcyjne maty i wycieraczki do każdego wnętrza

Świetny produkt wycieraczka podgumowa Clin 80x120 zserii wycieraczki i maty w bogatej kolorystyce i trwałym wykończeniu. Doskonały do montażu, dobrze komponuje się z innymi sprzętami. Dobra cena i świetna jakość to nasz priorytet od lat. Wycieraczka podgumowa Clin 80x120 to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i higieny. Atrakcyjne ceny.

Wycieraczki tekstylne dedykowane są miejscom, w których istnieje duże natężenie ruchu. Wykonanie z wytrzymałego i sztywnego materiału, gwarantuje pozbycie się błota, piachu czy brudu.Stworzony z specjalnej gumy spód, zapewni właściwości antypoślizgowe. Wysoka jakość, połączona z niezwykłą dbałością o detale, sprawia że wycieraczki w naszej ofercie, gotowe są do długiej i intensywnej eksploatacji.

Jakie zalety posiadają jeszcze nasze wycieraczki tekstylne? Zatrzymują one wszelki brud z butów i zapobiegają przenoszeniu go do wnętrz budynków. Doskonale radzą sobie również z błotem i wodą, dzięki zwiększonej absorpcji zanieczyszczeń o charakterze stałym i ciekłym.

Antypoślizgowe właściwości gwarantują optymalną ochronę przed przykrymi wypadkami. Nasza oferta zawiera szeroki wybór artykułów, w różnych wzorach i kolorach, wyróżniającymi się wysoką odpornością na ścieranie.

Oprócz bardzo ważnych aspektów bezpieczeństwa, zadbaliśmy również o estetykę wykonania naszych produktów, będą więc nie tylko funkcjonalną ale i piękna ozdobą.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło