Maty antypoślizgowe

Maty antypoślizgowe

Maty antypoślizgowe z naszego sklepu internetowego, to produkty najwyższej jakości. Doskonale sprawdzą się jako zabezpieczenie przed ryzykiem upadku na różnego typu powierzchniach, również tych wykonanych z drewna, kamienia naturalnego, gresu szkliwionego itp. Proponowane przez nas maty antypoślizgowe wyróżniają się funkcjonalnością i praktycznością w użytkowaniu.
To wyroby znanych producentów, które wykonano z najlepszych materiałów, odpornych na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych. Proponowane przez nas maty antypoślizgowe charakteryzują się bardzo lekką i wytrzymałą konstrukcją. Ułatwia to ich podnoszenie i przenoszenie w dowolnie wybrane miejsce. To wyroby, które posiadają odpowiednią grubość, zapewniając doskonałe właściwości izolacyjne.

Maty antypoślizgowe - możliwość wyboru spośród najlepszych produktów antypoślizgowych.

Aktywne filtry

Maty antypoślizgowe i ich zalety

Oferowane przez nas maty antypoślizgowe mogą być myte i konserwowane przy pomocy dostępnych na rynku detergentów, bez obawy o utratę ich pierwotnych właściwości. Zaletą tych produktów jest odpowiednio skonstruowany system drenażowy, który skutecznie odprowadza wodę i inne ciecze, pozostawiając podłoże suchym. Doskonałe i estetycznie wykonane maty antypoślizgowe z naszej oferty handlowej, można wykorzystać jako pojedynczy element, jak również tworzyć z nich zestawy. To produkty, które doskonale łączą się ze sobą przy pomocy odpowiednio wyciętych rowków, swoim kształtem przypominając puzzle. Zapewnia to możliwość połączenia kilku produktów w jeden, gumowy chodnik.

Gdzie znajdą zastosowanie maty antypoślizgowe?

Oferowane przez nas maty antypoślizgowe mogą znajdować się na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Doskonale sprawdzą się one na śliskich schodach lub jako wycieraczka, służąca także do oczyszczania obuwia z błota, śniegu, piasku lub gliny. Niektóre z proponowanych przez nas modeli wyróżnia ażurowy wzór, co sprawia, że produkty te pełnią także rolę ozdoby miejsca, w którym się znajdują. Użycie kauczuku nitrylowego sprawia, że produkty te nie reagują na substancje chemiczne w postaci olejów i smarów, dlatego też mogą one również znajdować się przydomowych garażach, pomieszczeniach gospodarczych czy małych zakładach przemysłowych, produkcyjnych lub gastronomicznych.

Oferujemy mata antypoślizgowa gumowa, mata antypoślizgowa pod wymiar klienta, mata antypoślizgowa dla pracowników, mata antypoślizgowa zewnętrzna, mata antypoślizgowa wewnętrzna. Oferowane produkty posiadają atesty i badania w zależności od wybranego modelu.

W naszym sklepie znajdziesz największy wybór maty antypoślizgowych popularnych:

Wymiary maty antypoślizgowe

Doskonale wiemy, że każda powierzchnia jest inna, a różni klienci mają indywidualne potrzeby. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór rozmiarów mat. Mogą to być standardowe wymiary jak: 40x60, 50x50, 60x90, 80x120, 90x150, 100x150, 120x180, 120x300 cm. Możliwy jest również zakup mat z rolki na metry lub na wymiar zgodnie z oczekiwaniami klienta, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Czy można stosować maty antypoślizgowe na zewnątrz ?

Antypoślizgowe maty chronią przed groźnymi upadkami i zapewniają stabilność maszynom. To produkt bezceny również w transporcie. Dzięki wytrzymałym materiałom oraz wysokiej odporności na zmienne warunki atmosferyczne, większość modeli z powodzeniem można stosować na zewnątrz budynków, spocznikach, schodach, a także na podestach, zjazdach oraz rampach.

Ile kosztują maty antypoślizgowe ?

Koszt tego produktu jest uzależniony przede wszystkim od jakości użytego materiału oraz badań i atestów. Ceny kształtują się - w granicach od 3,90 zł do 12 000 zł co sprawia, że każdy klient znajdzie rozwiązanie na swoją kieszeń. 

Jak zamawiać maty antypoślizgowe ?

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na maty bezpośrednio w systemie naszego sklepu internetowego. Jest to niezwykle proste. Jeżeli jednak wystąpiłyby jakieś trudności, istnieje możliwość złożenia zamówienia przez zapytanie ofertowe, które wyślecie Państwo na nasz adres e-mailowy.

Ile kosztuje transport mat antypoślizgowych ?

Cena wysyłki tego produktu uzależniona jest od kilku czynników. Pierwszym z nich jest ilość mat oraz ich grubość, która definiuje wagę całego transportu. Mniejsze maty, wysyłane są zazwyczaj firmą kurierską Inpost, natomiast większe transporty realizujemy za pomocą firm DPD lub DB Schenker na paletach, lub w indywidualnych przypadkach własnym transportem całopojazdowym. 

Gwarancja na maty antypoślizgowe

Mata antypoślizgowa to zapewnienie bezpieczeństwa. Jej zastosowanie jest bardzo szerokie, stąd wiemy jak ważne jest stosowanie w produkcji starannie wyselekcjonowanych materiałów. 

Mamy pewność, że nasze produkty to jedne z najlepszych mat na rynku, tak więc dajemy na nie 2 letnią gwarancję, a na wybrane modele nawet 5 lat. 

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło