Maty antypoślizgowe

Maty antypoślizgowe

Maty antypoślizgowe z naszego sklepu internetowego, to produkty najwyższej jakości. Doskonale sprawdzą się jako zabezpieczenie przed ryzykiem upadku na różnego typu powierzchniach, również tych wykonanych z drewna, kamienia naturalnego, gresu szkliwionego itp. Proponowane przez nas maty antypoślizgowe wyróżniają się funkcjonalnością i praktycznością w użytkowaniu. To wyroby znanych producentów, które wykonano z najlepszych materiałów, odpornych na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych. Proponowane przez nas maty antypoślizgowe charakteryzują się bardzo lekką i wytrzymałą konstrukcją. Ułatwia to ich podnoszenie i przenoszenie w dowolnie wybrane miejsce. To wyroby, które posiadają odpowiednią grubość, zapewniając doskonałe właściwości izolacyjne.

Maty antypoślizgowe - możliwość wyboru spośród najlepszych produktów antypoślizgowych.

Istnieje 126 produktów.

Pokazuje 1-16 z 126 produktów

Aktywne filtry

Zalety, jakie posiadają maty antypoślizgowe

Oferowane przez nas maty antypoślizgowe mogą być myte i konserwowane przy pomocy dostępnych na rynku detergentów, bez obawy o utratę ich pierwotnych właściwości. Zaletą tych produktów jest odpowiednio skonstruowany system drenażowy, który skutecznie odprowadza wodę i inne ciecze, pozostawiając podłoże suchym. Doskonałe i estetycznie wykonane maty antypoślizgowe z naszej oferty handlowej, można wykorzystać jako pojedynczy element, jak również tworzyć z nich zestawy. To produkty, które doskonale łączą się ze sobą przy pomocy odpowiednio wyciętych rowków, swoim kształtem przypominając puzzle. Zapewnia to możliwość połączenia kilku produktów w jeden, gumowy chodnik.

Gdzie znajdą zastosowanie maty antypoślizgowe?

Oferowane przez nas maty antypoślizgowe mogą znajdować się na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Doskonale sprawdzą się one na śliskich schodach lub jako wycieraczka, służąca także do oczyszczania obuwia z błota, śniegu, piasku lub gliny. Niektóre z proponowanych przez nas modeli wyróżnia ażurowy wzór, co sprawia, że produkty te pełnią także rolę ozdoby miejsca, w którym się znajdują. Użycie kauczuku nitrylowego sprawia, że produkty te nie reagują na substancje chemiczne w postaci olejów i smarów, dlatego też mogą one również znajdować się przydomowych garażach, pomieszczeniach gospodarczych czy małych zakładach przemysłowych, produkcyjnych lub gastronomicznych.

Oferujemy mata antypoślizgowa gumowa, mata antypoślizgowa pod wymiar klienta, mata antypoślizgowa dla pracowników, mata antypoślizgowa zewnętrzna, mata antypoślizgowa wewnętrzna. Oferowane produkty posiadają atesty i badania w zależności od wybranego modelu.

W naszym sklepie znajdziesz największy wybór maty antypoślizgowych popularnych:

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć