Maty wejściowe podgumowane

Maty wejściowe podgumowane gotowe i pod wymiar różne kolory zamów tu

Aktywne filtry

Wycieraczka do butów podgumowana Clin różne wymiary 6 mm

od Cena 13,81 PLN

atrakcyjne maty i wycieraczki do każdego wnętrza

Świetny produkt wycieraczka podgumowa Clin 80x120 zserii wycieraczki i maty w bogatej kolorystyce i trwałym wykończeniu. Doskonały do montażu, dobrze komponuje się z innymi sprzętami. Dobra cena i świetna jakość to nasz priorytet od lat. Wycieraczka podgumowa Clin 80x120 to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i higieny. Atrakcyjne ceny.

Maty wejściowe to niezbędny element wyposażenia strefy wejściowej. Pozwalają one nie tylko chronić podłogi przed brudem i wilgocią, ale także stylowo ozdobić przestrzeń.

Wśród szerokiej gamy opcji dostępnych na rynku, wyróżniamy trzy rodzaje mat wejściowych: standardowe, chłonne i do odśnieżania.

Maty wejściowe podgumowane standardowe

Klasyczne maty mają uniwersalne zastosowanie. Oznacza to, że doskonale sprawdzą się jako ochrona podłóg przed zabrudzeniami i wilgocią. Wśród nich dużą popularnością cieszą się maty nylonowe oraz te wykonane z tworzywa sztucznego, bawełny. Dużym zainteresowaniem cieszą się również wycieraczki kokosowe, które stosunkowo niedawno pojawiły się na rynku i sprawdzą się w domach mieszkalnych.

Standardowe maty wejściowe podgumowane podzielmy ze względu na zastosowanie:

Maty wejściowe chłonne stworzone są z miękkich włókien, które bardzo dobrze pochłaniają wilgoć. Dzięki temu woda wnoszona z zewnątrz jest maksymalnie eliminowana;

Maty wejściowe podgumowane do odśnieżania - jest to produkt, który oczywiście bardzo dobrze sprawdzi się w zimie.Śnieg

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło