Maty wejściowe

Maty wejściowe są rozwiązaniami praktycznymi i niezwykle użytecznymi. Stanowią bowiem rozwiązania na strefę wejścia dla wszystkich lokali prywatnych i przemysłowych a także komercyjnych. Takie produkty, oferowane przez nasz sklep supermaty wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością oraz różnorodnością. Dzięki zastosowaniu różnorodnych mat wejściowych można swobodnie wybrać właściwą aranżację, pozwalając na zachowanie bezpieczeństwa osób z nich korzystających.

Maty wejściowe wewnętrzne i zewnętrzne pod wymiar – Najlepsza cena!

Istnieje 91 produktów.

Pokazuje 1-16 z 91 produktów

Aktywne filtry

Maty wejściowe to dobry wybór

Maty wejściowe to praktyczne i niezwykle przydatne rozwiązanie. Stanowią rozwiązania dla stref wejściowych wszystkich lokali prywatnych, przemysłowych i handlowych. Produkty oferowane w naszym sklepie Supermats są szczególnie znane ze swojej wysokiej jakości i różnorodności.

Trwałość, a maty wejściowe

Dzięki zastosowaniu różnych mat wejściowych można dowolnie dobrać prawidłową aranżację, aby zapewnić bezpieczeństwo obsługującym je personelowi, jeżeli wskazuje się na maty wejściowe.

Nasza firma zawiera w swojej ofercie takie produkty jak: mata wejściowa podgumowana, mata wejściowa na wymiar, mata wejściowa z logo oraz gumowa mata wejściowa. Ciekawostką jest, że Klienci najchętniej wybierają następujące: mata wejściowa 120x180, mata wejściowa 90x120 oraz mata wejściowa 90x150.

 

Jedna z najskuteczniejszych wycieraczek wejściowych do czyszczenia, która może zbierać lepki brud i nadaje się do częstego czyszczenia. Jego konstrukcja pozwala sprostać najbardziej rygorystycznym wymaganiom. Nie tylko odznacza się doskonałą trwałością, ale także zapewnia paletę 14 standardowych kolorów, dzięki czemu jest również doskonałą dekoracją wejść do budynków użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych i zakładów produkcyjnych. Warto jest zatem zdecydować się na jedną z mat wejściowych.

 

Maty wejściowe znacznie pomogą utrzymać budynek i wejścia do pomieszczeń w czystości. Absorbując wilgoć i brud znacznie zmniejsza potrzebę czyszczenia, jednocześnie wydłużając żywotność podłogi. Dodatkowo mata wejściowa zapewnia większe bezpieczeństwo, zapewniając suchość podłogi.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć