Płyty drogowe

Płyty drogowe

Płyty drogowe - drogi tymczasowe dojazdowe budowlane maty drogowe

Istnieje 6 produktów.

Pokazuje 1-6 z 6 produktów

Aktywne filtry

Płyty drogowe to innowacyjne rozwiązanie, pomagające w trudnym terenie. To doskonały sposób na ekonomiczne i szybkie utwardzenie danej nawierzchni. Ze względu na swoją wytrzymałość, sprawdzą się idealnie na tymczasowe parkingi, drogi wjazdowe budowy, podczas imprez masowych i wydarzeń plenerowych, na ścieżki piesze,  place magazynowe czy centra logistyczne oraz jako utwardzanie wszelkich, kłopotliwych nawierzchni. Do montażu płyt drogowych nie jest konieczne używanie specjalistycznego sprzętu, jest on szybki i prosty.

Płyty cechują się uniwersalnością, za sprawą możliwości ich dwustronnego montażu, w zależności od potrzeb. Materiał ich wykonania jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, wycieranie oraz warunki atmosferyczne.

Płyty drogowe, to trwała konstrukcja, umożliwiająca ich przenoszenie z miejsca na miejsce i użytkowanie przez wiele lat. Produkt jest przyjazny środowisku i pochodzi w 100% z recyklingu.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć