Płyty drogowe

Płyty drogowe to doskonała metoda ochrony podłoża na obszarach wrażliwych. Płyty drogowe świetnie sprawdzają się na parkingach, placach budowy lub
w każdym miejscu,  gdzie potrzebna jest twarda i gładka powierzchnia. Płyty drogowe są wykonane w 100% z materiałów pochodzących  z recyklingu, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska.
Dostarczane są z 2 wstępnie wywierconymi otworami  i mogą być szybko zainstalowane na żwirowej lub betonowej powierzchni przy użyciu kotew ogrodzeniowych (nie dołączone).

Płyty drogowe - drogi tymczasowe dojazdowe budowlane maty drogowe

Istnieje 12 produktów.

Pokazuje 1-12 z 12 produktów

Aktywne filtry

Płyty drogowe to innowacyjne rozwiązanie, pomagające w trudnym terenie. To doskonały sposób na ekonomiczne i szybkie utwardzenie danej nawierzchni. Ze względu na swoją wytrzymałość, sprawdzą się idealnie na tymczasowe parkingi, drogi wjazdowe budowy, podczas imprez masowych i wydarzeń plenerowych, na ścieżki piesze,  place magazynowe czy centra logistyczne oraz jako utwardzanie wszelkich, kłopotliwych nawierzchni. Do montażu płyt drogowych nie jest konieczne używanie specjalistycznego sprzętu, jest on szybki i prosty.

Płyty drogowe cechują się uniwersalnością, za sprawą możliwości ich dwustronnego montażu, w zależności od potrzeb. Materiał ich wykonania jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, wycieranie oraz warunki atmosferyczne.

Płyty drogowe, to trwała konstrukcja, umożliwiająca ich przenoszenie z miejsca na miejsce i użytkowanie przez wiele lat. Produkt jest przyjazny środowisku i pochodzi w 100% z recyklingu.

Płyty drogowe dostęp do wiercenia i wytaczania

  • Czy do stworzenia tymczasowej drogi dojazdowej do odległej lokalizacji używa się bagien?
  • Jak przewieźć pojazdy na plac budowy w odległe miejsce lub przez pole?

Wymóg:

Zespół zajmujący się badaniem terenu wymagał dostępu przez cały kraj dla ich samochodów dostawczych, platform wiertniczych i innych pojazdów firmowych, aby mogli dotrzeć do odległego miejsca.

Próby przejazdu przez niedostępne, pofałdowane pola spowodowałyby poważne koleiny i kosztowne uszkodzenia gruntu, nie wspominając o opóźnieniach i przestojach w projekcie.

Czy płyta drogowa może zapewnić opłacalne rozwiązanie?

Rozwiązanie:

Po odwiedzeniu i ocenie strony zarekomendowaliśmy płyty drogowe jako idealne rozwiązanie do stworzenia tymczasowej drogi dojazdowej.

Lekkie, przenośne i łatwe do ręcznego układania płyty drogowe bez konieczności stosowania drogiego sprzętu do podnoszenia, maty drogowe o wysokiej przyczepności są zaprojektowane tak, aby podążały za konturami pofałdowanego podłoża.

Wynik:

Zespół był zachwycony naszym łatwym w manewrowaniu rozwiązaniem wielokrotnego użytku, które zostało ułożone szybko i bezproblemowo, umożliwiając natychmiastowy dostęp do terenu dla pojazdów w trudnym terenie.

Zalety płyt drogowych

Płyty drogowe to ekonomiczna i efektywna czasowo opcja układania nieogrzewanych dróg na gruncie. Konstrukcja oparta jest na stabilizacji za pomocą ocynkowanych rur stalowych o długości 1,5 m i średnicy 20/25 mm. Do dolnej strony rur przymocowane są płyty kompozytowe (wióry drzewne, kamień). Przy układaniu takiej płyty zaleca się  przestrzegać wytycznych montażowych inżyniera lub zaangażować do tej pracy specjalistę.

Przykłady zastosowań płyt drogowych

Płyty drogowe nadają się do wzmacniania dróg tymczasowych, heliportów, pasów startowych lotnisk, terenów ośrodków narciarskich oraz wszelkiego rodzaju parkingów. Dzięki obustronnemu użebrowaniu płyt, mogą być one również stosowane w strefach dla pieszych lub na arenach sportowych do tworzenia powierzchni antypoślizgowych. Głównym zastosowaniem jest jednak produkcja parkingów i placów.

Płyty drogowe a ekologia

Płyty wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu, co zapewnia "zieloną" konstrukcję. Plastik, z którego są wykonane, może być ponownie wykorzystany
w innym produkcie, dzięki czemu można dać im "drugie życie". Płyty drogowe można łatwo montować i demontować, co ułatwia ich transport i przenoszenie
z jednego miejsca na drugie.

Płyty drogowe wykonane są z wysokiej jakości materiału poliuretanowego o twardości 90 stopni w skali Shore'a, dzięki czemu nadają się szczególnie do wypełniania miejsc, które nie zostały skonsolidowane w wyniku procesów naturalnych oraz do wzmacniania terenu w celu zwiększenia stopnia konsolidacji.
Ich cienkie przekroje minimalizują również odkształcenia podłoża podczas użytkowania, ułatwiając płynny przejazd specjalistycznego sprzętu po terenie.
Nadają się również do wykonywania izolacji podpodłogowych w budynkach.

Czy płyty drogowe podnoszą komfort pracy ?

Płyty drogowe są stosowane w celu zapewnienia płaskiej, równej powierzchni dla ruchu pieszego lub kołowego na nierównym terenie. Nasze płyty drogowe zostały specjalnie zaprojektowane do stosowania na drogach lub w obszarach przemysłowych, gdzie bezpieczeństwo i niezawodność są najważniejsze.
Nasza sprawdzona konstrukcja zawiera dwustronną płytę, która jest niższa od podłoża, aby pomóc w ruchu pieszym i wyższa, aby zapewnić, że pojazdy nie opuszczają jezdni. Zapewnia to bezpieczniejsze warunki dla wszystkich użytkowników obszaru przy zachowaniu przystępnych kosztów. Płyty drogowe są wygodnym rozwiązaniem w miejscach, gdzie nie wolno jeździć po trawnikach czy bulwarach. W odróżnieniu od tradycyjnych płyt drogowych, płyta SafeWay została zaprojektowana z dwustronnymi płytami.
Ta innowacyjna technologia sprawia, że produkt jest bezpieczniejszy i wygodniejszy zarówno dla ruchu pieszego jaki kołowego.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć