Sztuczne trawy

Syntetyczna trawa dekoracyjna przeznaczona jest do celów rekreacyjno-krajobrazowych. 
Służy do aranżacji przestrzennych w domu, ogrodzie (altany, taras, balkon, basen) oraz w miejscach użyteczności publicznej (np. rondo, strefa piknikowa). Harmonijnie, trwale aranżuje przestrzeń. Oszczędza czas, który należy poświęcić pielęgnacji trawnika naturalnego. Nie wymaga koszenia, nawożenia, podlewania. Odporna na warunki atmosferyczne. Daje efekt naturalnie przystrzyżonego trawnika.

Syntetyczna trawa dekoracyjna w rolach, różnych rozmiarach, puzzlach.

Aktywne filtry

To niemożliwe, ale w dzisiejszej ,,erze betonu” w budynkach wielkich Korporacji kwitnie trawa... Gdyby nie fakt, że nikt jej nie podlewa można by przysiąc, że to naturalna murawa. Sztuczna trawa to, od czasu pojawienia się tzw. Chillout roomów, istny hit aranżacyjny, który sprawdzi się nie tylko we wspomnianych strefach relaksu dla pracowników na terenie organizacji biznesowych, ale również w każdej przestrzeni mieszkalnej i publicznej. 

Wykładzina z efektem sztucznej trawy ma za zadanie imitować zieloną murawę. Idealnie przystrzyżona i pozbawiona jakichkolwiek przebarwień sztuczna trawa stanowi ciekawy element kompozycyjny i pozwala osiągnąć świetne rezultaty dekoratorskie. 

Projektanci wnętrz często sięgają po sztuczna trawę w celu zrealizowania swoich wizji artystycznych. Podążając za inspiracją dekoratorów można odmienić swój ogród, taras czy przedpokój nadając danej przestrzeni charakteru świeżości. Przymocowując sztuczną trawę do barierki balkonowej można nie tylko uchronić się przed nieprzyjemnym wzrokiem gapiów, ale także zabezpieczyć powierzchnie przed niekorzystnym działaniem różnych warunków pogodowych. 

Wykładzina ze sztucznej trawy dobrze znosi mrozy, działanie promieni UV, a na zamontowaną na ogrodzeniu lub płocie może pełnić dodatkową barierę przed mocnym wiatrem. 

Bez względu na porę roku i czynniki atmosferyczne, sztuczna trawa zawsze pozostaje zielona i nie traci gęstości. Urok wykładziny do złudzenia przypominającej sztuczny trawnik drzemie w jej korzeniach... a dokładniej- w tym, że syntetyczne źdźbła zostały wykonane z lateksu, który charakteryzuje wysoka odporność na wszelkie uszkodzenia, także te mechaniczne. 

Zamiast czekać, aż nasiona prawdziwej trawy wykiełkują w naszym ogrodzie, warto już teraz zaopatrzyć się w wykładzinę ze sztucznej trawy, która będzie zielona nawet w środku zimy. 

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło