Kratki trawnikowe

Istnieje 9 produktów.

Pokazuje 1-9 z 9 produktów

Aktywne filtry

Kratka trawnikowa to ekologiczny system, który wzmacnia nawierzchnie. Najczęściej stosowanym wypełnieniem jest trawa, grys, żwir, piasek, czy trociny. Eko kratki to solidne elementy, które skutecznie wzmacniają i stabilizują nawierzchnię, a także chronią przed zniszczeniem i odkształceniem terenu na placu, czy wokół domu.

Uniwersalne zastosowanie kratek trawnikowych daje bardzo duże możliwości aranżacyjne. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania można tworzyć powierzchnie użytkowe, m.in. parkingi, podjazdy, które stanowią również rejon biologicznie czynny.

W celu uzyskania właściwej nośności rodzaj podbudowy powinien być zgodny z budowlanymi normami drogowymi.

FAQ najczęściej zadawanie pytania

Kratki trawnikowe — czy to jest nawierzchnia biologicznie czynna ?

Kratki trawnikowe eko  to doskonała alternatywa płyt chodnikowych, ażurowych czy kostki brukowej. Dzięki możliwości łączenia paneli metodą wtykową powstaje efekt jednolitej nawierzchni. Po odpowiednim wypełnieniu panele stają się niewidoczne i gwarantują wrażenie naturalnej nawierzchni.

0

Kratki trawnikowe – jakie są ich zalety ?

Zastosowanie kratek trawnikowych ma wiele zalet. Spośród najważniejszych wymieniamy:

·         Troska o środowisko,

·         Pełna wodoprzepuszczalność,

·         Odporność na warunki atmosferyczne i ząb czasu.

0

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć