Maty na schody

Doskonałej jakości maty na schody w przystępnej cenie i bogatej kolorystyce. Nasze maty na schody antypoślizgowe są wyjątkowo trwałe, estetycznie wykonane i antypoślizgowe.

Mata na schody antypoślizgowe różne rozmiary i kolory mat do schodów

Istnieje 13 produktów.

Pokazuje 1-13 z 13 produktów

Aktywne filtry

Nakładka gumowa mata na schody 26x76

Cena 12,96 zł

Nakładka gumowa na schody wykonana z twardej gumy do zastosowań wewnętrznych jak i zewnętrznych. Zatrzymuje brud, łatwa w utrzymaniu czystości, duża żywotność, anty-poślizgowa, dostosowuje się do podłoża. Wykonana z trudno ścieralnej gumy odpornej na warunki atmosferyczne. Nadaje się do stosowania na zewnątrz budynków.

Kolor: czarny

Wycieraczka mata gumowa na schody stopień 25x75 cm

Cena 13,22 zł

atrakcyjne maty i wycieraczki do każdego wnętrza

Świetny produkt wycieraczka guma ozdobna Stopień 25x75 zserii wycieraczki i maty w bogatej kolorystyce i trwałym wykończeniu. Doskonały do montażu, dobrze komponuje się z innymi sprzętami. Dobra cena i świetna jakość to nasz priorytet od lat. Wycieraczka guma ozdobna Stopień 25x75 to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i higieny. Atrakcyjne ceny.

„Uwaga! Śliskie schody” to komunikat, który działa odstraszająco na klientów i sprawia, że przechodnie, nawet mimo chęci wejścia, omijają drzwi szerokim łukiem. To także komunikat, którym można zepsuć sobie reputacje wśród potencjalnych kontrahentów! I pomyśleć, że zamiast wywieszać kartkę z wiadomością wystarczyłoby zaopatrzyć się w specjalne maty na schody i zrobić krok do przodu w kierunku nowych możliwości funkcjonalnych!

Maty na schody ułatwiają życie i pracę w każdym miejscu, w którym są zamontowane. Podłogowe nakładki antypoślizgowe dopasowują się do podłoża i zapewniają komfort użytkowania przez długie lata.

Maty na schody występują w różnych rozmiarach i kształtach, a oferowane przez nas modele starannie pokrywają cały schodek bez względu na stromość konstrukcji. Nakładki wykonane z materiału, ażurowej gumy lub aluminium mogą być montowane na zewnątrz lub wewnątrz budynków.

Maty na schody stanowią doskonałą amortyzację i pozwalają na szybkie manewrowanie, i to nawet w trakcie niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Stosowanie mat na schody chroni nie tylko przed upadkami, ale także wydłuża żywotność materiału, do którego są przymocowane. Jest to szczególnie istotne w domach mieszkalnych i zakładach pracy, gdzie tzw. wycieraczki w formie mat schodowych zabezpieczają drewno przed nadmierną eksploatacją.

Mnogość zastosowań i ogromne walory użytkowe stawiają maty na schody w czołówce najczęściej sprzedawanych mat antypoślizgowych na zamówienie.

Profesjonalnej jakości gumowe maty antypoślizgowe na schody, opracowane przez naszą firmę, zostały zaprojektowane z myślą o ochronie osób starszych i dzieci przed upadkiem ze schodów.
Doskonale sprawdzają się w obiektach użyteczności publicznej, restauracjach, instytucjach i innych pomieszczeniach, gdzie mogą być stosowane nie tylko na schodach, ale również na podestach lub innych powierzchniach wymagających zabezpieczenia przed upadkiem lub poślizgnięciem.

Produkt taki został zaprojektowany z uwzględnieniem zaleceń norm europejskich dotyczących projektowania i produkcji profesjonalnych systemów podłogowych i materiałów nawierzchniowych.

Aby rozwiązać śliskie problemy, zebraliśmy szeroką gamę mat schodowych. Istnieją antypoślizgowe gumowe maty schodowe, antypoślizgowe maty dywanowe schodowe i winylowe bieżniki schodowe na rynku, które ludzie mogą wybierać według własnych potrzeb. Tak, że klienci mogą łatwo znaleźć odpowiednie produkty schodów, zrobiliśmy staranne wprowadzenie na wszystkich rodzajach produktów ze szczegółowymi zdjęciami symulacyjnymi i prawdziwymi zdjęciami. Ponadto, wielu profesjonalnych dostawców są dostępne dla Ciebie do wyboru.

Maty na schody sposoby montażu

Mata antypoślizgowa na schody to połączenie wysokiej jakości poliamidu i poliwęglanu, które jest trwałe i może być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Sposób montażu należy do inwestora, który wybiera jedną z technik: za pomocą grzebienia mocującego lub taśmy samoprzylepnej. Każda z technik jest odrębna i ma swoje zalety. Grzebień mocujący pozwala na zbudowanie własnej maty antypoślizgowej w zależności od długości schodów. Do jej montażu nie potrzeba żadnych narzędzi. Ważna cecha - maty można zdjąć, gdy przyjdzie czas na sprzątanie schodów. Dodatkowo materiał jest odporny na ścieranie i zużycie. Maty antypoślizgowe na schody Sarantis Mats są bardzo dobrze dopasowane do różnych typów schodów: kręconych, podwójnych, wspornikowych, spiralnych i prostych.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć