Maty na schody

Doskonałej jakości maty na schody w przystępnej cenie i bogatej kolorystyce. Nasze maty na schody antypoślizgowe są wyjątkowo trwałe, estetycznie wykonane i antypoślizgowe.

Mata na schody antypoślizgowe różne rozmiary i kolory mat do schodów

Aktywne filtry

Mata gumowa nakładka na schody stopień szschownica 25x75 cm

Cena 14,09 PLN

atrakcyjne maty i wycieraczki do każdego wnętrza

Świetny produkt wycieraczka guma ozdobna Stopień 25x75 zserii wycieraczki i maty w bogatej kolorystyce i trwałym wykończeniu. Doskonały do montażu, dobrze komponuje się z innymi sprzętami. Dobra cena i świetna jakość to nasz priorytet od lat. Wycieraczka guma ozdobna Stopień 25x75 to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i higieny. Atrakcyjne ceny.

„Uwaga! Śliskie schody” to komunikat, który działa odstraszająco na klientów i sprawia, że przechodnie, nawet mimo chęci wejścia, omijają drzwi szerokim łukiem. To także komunikat, którym można zepsuć sobie reputacje wśród potencjalnych kontrahentów! I pomyśleć, że zamiast wywieszać kartkę z wiadomością wystarczyłoby zaopatrzyć się w specjalne maty na schody i zrobić krok do przodu w kierunku nowych możliwości funkcjonalnych!

Maty na schody ułatwiają życie i pracę w każdym miejscu, w którym są zamontowane. Podłogowe nakładki antypoślizgowe dopasowują się do podłoża i zapewniają komfort użytkowania przez długie lata.

Maty na schody występują w różnych rozmiarach i kształtach, a oferowane przez nas modele starannie pokrywają cały schodek bez względu na stromość konstrukcji. Nakładki wykonane z materiału, ażurowej gumy lub aluminium mogą być montowane na zewnątrz lub wewnątrz budynków.

Maty na schody stanowią doskonałą amortyzację i pozwalają na szybkie manewrowanie, i to nawet w trakcie niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Stosowanie mat na schody chroni nie tylko przed upadkami, ale także wydłuża żywotność materiału, do którego są przymocowane. Jest to szczególnie istotne w domach mieszkalnych i zakładach pracy, gdzie tzw. wycieraczki w formie mat schodowych zabezpieczają drewno przed nadmierną eksploatacją.

Mnogość zastosowań i ogromne walory użytkowe stawiają maty na schody w czołówce najczęściej sprzedawanych mat antypoślizgowych na zamówienie.

Profesjonalnej jakości gumowe maty antypoślizgowe na schody, opracowane przez naszą firmę, zostały zaprojektowane z myślą o ochronie osób starszych i dzieci przed upadkiem ze schodów.
Doskonale sprawdzają się w obiektach użyteczności publicznej, restauracjach, instytucjach i innych pomieszczeniach, gdzie mogą być stosowane nie tylko na schodach, ale również na podestach lub innych powierzchniach wymagających zabezpieczenia przed upadkiem lub poślizgnięciem.

Produkt taki został zaprojektowany z uwzględnieniem zaleceń norm europejskich dotyczących projektowania i produkcji profesjonalnych systemów podłogowych i materiałów nawierzchniowych.

Aby rozwiązać śliskie problemy, zebraliśmy szeroką gamę mat schodowych. Istnieją antypoślizgowe gumowe maty schodowe, antypoślizgowe maty dywanowe schodowe i winylowe bieżniki schodowe na rynku, które ludzie mogą wybierać według własnych potrzeb. Tak, że klienci mogą łatwo znaleźć odpowiednie produkty schodów, zrobiliśmy staranne wprowadzenie na wszystkich rodzajach produktów ze szczegółowymi zdjęciami symulacyjnymi i prawdziwymi zdjęciami. Ponadto, wielu profesjonalnych dostawców są dostępne dla Ciebie do wyboru.

Maty na schody sposoby montażu

Mata antypoślizgowa na schody to połączenie wysokiej jakości poliamidu i poliwęglanu, które jest trwałe i może być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Sposób montażu należy do inwestora, który wybiera jedną z technik: za pomocą grzebienia mocującego lub taśmy samoprzylepnej. Każda z technik jest odrębna i ma swoje zalety. Grzebień mocujący pozwala na zbudowanie własnej maty antypoślizgowej w zależności od długości schodów. Do jej montażu nie potrzeba żadnych narzędzi. Ważna cecha - maty można zdjąć, gdy przyjdzie czas na sprzątanie schodów. Dodatkowo materiał jest odporny na ścieranie i zużycie. Maty antypoślizgowe na schody Sarantis Mats są bardzo dobrze dopasowane do różnych typów schodów: kręconych, podwójnych, wspornikowych, spiralnych i prostych.

Maty na schody zewnętrzne

 Schody zewnętrzne są ważnym elementem budynku i powinny być zaprojektowane z należytą starannością.
W polskim klimacie, gdzie występują zmienne warunki atmosferyczne, duże znaczenie ma również materiał, którym pokryte są schody. Odpowiednie będą trwałe płytki, np. wytrzymała terakota lub mrozoodporny gres matowy. W nowoczesnych projektach schody mogą być wykonane z betonu architektonicznego lub wyłożone kostką brukową. Wybór materiału, który jest odporny na mróz i śnieg, to połowa sukcesu.

Najważniejszą kwestią w przypadku schodów zewnętrznych jest zabezpieczenie przed poślizgiem. Jakie zabezpieczenia antypoślizgowe na schody warto wybrać, aby były skuteczne?

 Śliskie schody stanowią zagrożenie dla wszystkich. Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem biurowym, czy właścicielem domu, poślizgnięcie się na schodach może prowadzić do poważnych obrażeń. Najczęstszą przyczyną śliskich powierzchni schodów jest zła pogoda - mokre stopnie są zawsze narażone na ryzyko poślizgnięcia się, a brudne podeszwy tracą przyczepność do powierzchni. Skórzane podeszwy są również bardziej śliskie niż gumowe, więc gdy na zewnątrz jest mokro, możesz liczyć na to, że jeśli nie będziesz uważać, buty zsuną Ci się ze stóp.

Jak mogę zabezpieczyć schody wewnętrzne lub zewnętrzne przed niebezpieczeństwem?

Zalecamy zainwestowanie w trwałe maty antypoślizgowe. Maty te są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które będą służyć przez lata, zapewniając bezpieczeństwo i dostęp do Twojego domu lub biura przez cały czas.

Polecamy wytrzymałe maty antypoślizgowe!

 Czy Twoje schody zewnętrzne są bezpieczne dla pracowników, rodziny i gości?

Jeśli nie, czas podjąć odpowiednie działania.

Bez względu na to, czy jest lodowata zima, czy deszczowe wiosenne dni, istotne jest właściwe odprowadzanie wody i ograniczenie kontaktu podeszwy buta z powierzchnią schodów. Dobrym wyborem będą nakładki antypoślizgowe na schody zewnętrzne. Ich zastosowanie pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo w domach jednorodzinnych, biurowcach, budynkach firmowych - wszędzie tam, gdzie konieczne jest korzystanie ze schodów. Profesjonalne nakładki wykonane są z materiału o antypoślizgowej powierzchni odpornej na ścieranie
i uszkodzenia.

 Wybierając nakładki antypoślizgowe na schody wewnętrzne, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Najważniejszym czynnikiem jest jakość nakładki - nakładki wysokiej jakości wyróżniają się tym, że są łatwe w montażu i można je przycinać do konkretnych wymiarów. Można je montować na różnych powierzchniach, takich jak drewno, beton, płytki, a także posiadają trwałą warstwę amortyzującą wykonaną z odpowiednich materiałów (np. tlenku glinu).

Najważniejsze jest to, że podkładki muszą spełniać swoją funkcję: muszą być odporne na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych, aby mogły służyć przez długi czas.

Ważne jest również uwzględnienie estetycznego wyglądu nakładki: klienci powinni mieć możliwość wyboru produktów w dowolnym kolorze z palety RAL, który będzie pasował do ich zabezpieczenia schodów i elewacji budynku.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło