Maty sorbentowe

Istnieje 9 produktów.

Pokazuje 1-9 z 9 produktów

Aktywne filtry

Mata antyzmęczeniowa Sorb Stance sorbent olejoodporna antypoślizgowa

Od Cena 738,49 zł

Mata antyzmęczeniowa stanowiskowa dla użytkowników przemysłowych, którzy domagają się komfortu i siły. Ergonomiczna korzyść wynikająca z platformy roboczej o grubości 16 mm z wypukłymi kołkami z tyłu zapewniającym napowietrzanie i doskonały komfort amortyzacji. Bardzo widoczne granice z gumy nitrylowej w kolorze pomarańczowym dla zwiększenia bezpieczeństwa. 

Mata sorbentowa to idealny patent w każdym warsztacie, hali produkcyjnej lub wszędzie tam, gdzie pojawiają się wycieki z oleju, ropy, smaru, a także innych szkodliwych dla środowiska substancji. Sorbenty bowiem, wchłaniają ciecze, zapobiegając tym samym niebezpieczeństwu, które mogłoby spowodować dalsze rozprzestrzenianie się chemikaliów. 

Maty Sorbentowe z powodzeniem można używać wewnątrz i na zewnątrz budynków, gdyż maty te nie pochłaniają wody i są odporne na wszelkie czynniki mechaniczne. 

Ze względu na różnorodne zastosowanie sorbenty dzielą się na maty, rolki oraz rękawy. Maty sorbentowe służą do ochrony niewielkich przestrzeni. Sorbenty w kształcie rolki idealnie sprawdzą się na większych powierzchni. Zaś tzw. rękawy sorpcyjne są przeznaczone miedzy innymi w laboratoriach, gdzie szczególny nacisk kładzie się na szybkie i skuteczne usuwanie groźnych i niezidentyfikowanych wycieków z miejsc trudnodostępnych. 

W celu ułatwienia wyboru sorbentu adekwatnego do danego miejsca maty są produkowane w różnych kolorach. Szare sorbenty absorbują oleje, płyny przemysłowe oraz nieagresywne i ropopochodne chemikalia. Żółte maty są przeznaczone do czyszczenia szkodliwych substancji nieznanego pochodzenia. Maty w kolorze niebieskim nie pochłaniają wody, tylko paliwo. Podobnie jest w przypadku białych sorbentów, które będą odpowiednie w miejscach wycieku oleju oraz ropy

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć