Maty sorbentowe

Istnieje 9 produktów.

Pokazuje 1-9 z 9 produktów

Aktywne filtry

Mata antyzmęczeniowa Sorb Stance sorbent olejoodporna antypoślizgowa

od Cena 738,49 zł

Mata antyzmęczeniowa stanowiskowa dla użytkowników przemysłowych, którzy domagają się komfortu i siły. Ergonomiczna korzyść wynikająca z platformy roboczej o grubości 16 mm z wypukłymi kołkami z tyłu zapewniającym napowietrzanie i doskonały komfort amortyzacji. Bardzo widoczne granice z gumy nitrylowej w kolorze pomarańczowym dla zwiększenia bezpieczeństwa. 

Mata sorbentowa to idealny patent w każdym warsztacie,

hali produkcyjnej lub wszędzie tam, gdzie pojawiają się wycieki z oleju, ropy, smaru, a także innych szkodliwych dla środowiska substancji.

Sorbenty bowiem, wchłaniają ciecze, zapobiegając tym samym niebezpieczeństwu, które mogłoby spowodować dalsze rozprzestrzenianie się chemikaliów. 

Maty Sorbentowe z powodzeniem można używać wewnątrz i na zewnątrz budynków, gdyż maty te nie pochłaniają wody i są odporne na wszelkie czynniki mechaniczne. 

Ze względu na różnorodne zastosowanie sorbenty dzielą się na maty, rolki oraz rękawy. Maty sorbentowe służą do ochrony niewielkich przestrzeni. Sorbenty w kształcie rolki idealnie sprawdzą się na większych powierzchni. Zaś tzw. rękawy sorpcyjne są przeznaczone miedzy innymi w laboratoriach, gdzie szczególny nacisk kładzie się na szybkie i skuteczne usuwanie groźnych i niezidentyfikowanych wycieków z miejsc trudnodostępnych. 

W celu ułatwienia wyboru sorbentu adekwatnego do danego miejsca maty są produkowane w różnych kolorach. Szare sorbenty absorbują oleje, płyny przemysłowe oraz nieagresywne i ropopochodne chemikalia. Żółte maty są przeznaczone do czyszczenia szkodliwych substancji nieznanego pochodzenia. Maty w kolorze niebieskim nie pochłaniają wody, tylko paliwo. Podobnie jest w przypadku białych sorbentów, które będą odpowiednie w miejscach wycieku oleju oraz ropy

Najlepszym wyborem dla Ciebie jest mata sorbentowa

Nasze maty sorbentowe to najlepszy sposób na utrzymanie bezpiecznego i czystego środowiska pracy.

Maty sorbentowe supermaty chronią Państwa przestrzeń przed olejami, ropą naftową, smarami i innymi substancjami szkodliwymi dla środowiska. Już nigdy więcej nie będziesz musiał się martwić o rozlane płyny. Maty te doskonale sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, ponieważ nie wchłaniają wody i nie rozpadają się w każdych warunkach pogodowych!

Maty sorbentowe są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Można nimi pokryć zarówno małe, jak i większe powierzchnie. Mogą być również stosowane w laboratoriach! Oferujemy również rękawy Sorbent Sleeves, które są idealne do usuwania niezidentyfikowanych wycieków z trudno dostępnych miejsc.

Nasza oferta sorbentów pozwala na ograniczenie nakładu pracy i kosztów utylizacji przy likwidacji skutków awarii z udziałem nawet najbardziej niebezpiecznych substancji. Maty sorbentowe z łatwością powstrzymają i usuną skutki każdego typu wycieku. Oferowane przez nas Maty sorbentowe są produktami najwyższej klasy.

Nowoczesna technologia i bardzo wysokie standardy oferowanych przez nas produktów utrzymywane są dzięki procedurom kontroli, które obejmują cały proces produkcji. Natomiast produktów niespełniających naszych standardów nie wprowadzamy na rynek. Każdy produkt posiada własną kartę charakterystyki, która zawiera minimalne, gwarantowane wartości parametrów.

Oferowane przez nas  sorbenty są bardzo wydajne i chłonne.

W zależności od rodzaju wycieku świetnie sprawdzą się:  maty sorbentowe uniwersalne, maty sorbentowe olejowe (pochłaniają wszelkie oleje i substancje olejo pochodne.) Od wielu lat sorbenty stosowane były głównie przez straż pożarną, służby drogowe i służby ratownictwa skażeń. Sorbenty uniwersalne znajdują zastosowanie w miejscach, gdzie istnieje ryzyko wycieku substancji takich jak oleje, płyny przemysłowe, woda, paliwa, chłodziwa czy inne nieagresywne płyny. Pozwalają utrzymać miejsce pracy w porządku, a tym samym zwiększają bezpieczeństwo oraz wydajność. Sorbenty polipropylenowe uniwersalne dostępne są w formie rolek, rękawów, poduszek czy mat.

Stosowane są do zatrzymywania wycieków oraz rozlewów spod nieszczelnych pojazdów, maszyn czy przewodów hydraulicznych. Sprawdzą się do zabezpieczenia szlaków komunikacyjnych, przejść oraz posadzek.

Sorbenty uniwersalne utrzymane są w szarym odcieniu. Dzięki zastosowaniu perforacji pozwalają na wydajne i komfortowe użytkowanie. Ich zaletą jest zdolność do zatrzymywania wchłoniętego płynu, dzięki czemu nie rozprzestrzenia się on w miejscu pracy.

Sorbent uniwersalny to najskuteczniejszy sposób, aby zapobiegać zagrożeniom spowodowanym przez przypadkowe wycieki, a tym samym przyczyniać się do pełnej ochrony miejsca pracy.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć