Maty ochronne

Aktywne filtry

Nie ma nic gorszego niż rysy na podłodze w starannie udekorowanym mieszkaniu. Niestety, czasami wystarczy chwila nieuwagi, aby niechcący pozostawić trwały ślad po krześle na powłoce paneli podłogowych. W większości przypadków, nieestetycznie wyglądające zadarcia są efektem nadmiernego zużycia materiału w trakcie intensywnego użytkowania. Omawiany mankament najczęściej można spotkać w gabinetach i pokojach dziecięcych oraz wszędzie tam, gdzie czynnie korzysta się z krzeseł obrotowych. Ze względu na to, już sama chęć zakupu krzesła obrotowego, czy kompletu hokerów barowych do pomieszczenia wykończonego panelami wieszczy przyszłą tragedię.

 Mamy w swojej ofercie supermaty szeroki wybór wysokiej jakości mat ochronnych, które są doskonałym rozwiązaniem dla wielu zastosowań. Maty ochronne zapewniają skuteczną ochronę powierzchni przed uszkodzeniami, zarysowaniami i innymi szkodami, zarówno podczas intensywnych ćwiczeń, jak i podczas codziennej eksploatacji.

Nasze maty ochronne są wykonane z najlepszych materiałów, aby zapewnić trwałość, wytrzymałość i długowieczność. Dostępne są różne rodzaje mat ochronnych, w tym maty EVA (ethylene-vinyl acetate), maty gumowe, maty silikonowe i maty z tworzywa sztucznego. Każdy z tych rodzajów mat oferuje wyjątkowe właściwości i korzyści w zależności od indywidualnych potrzeb.

Maty ochronne EVA są wyjątkowo elastyczne i miękkie, co czyni je doskonałym wyborem dla osób uprawiających sporty, takie jak joging, skakanie na trampolinie, cross fit i wiele innych. Maty ochronne gumowe są bardziej sztywne i nieco trudniejsze do zginania, co oznacza, że ​​są one bardziej odpowiednie do zastosowania w miejscach o dużej intensywności i obciążeniu, takich jak siłownie, studia fitness i nie tylko.

Maty ochronne silikonowe są lekkie, elastyczne i wyjątkowo wytrzymałe, co zapewnia im doskonałą ochronę przed uderzeniami i wstrząsami, a także przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami. Maty z tworzywa sztucznego są odporne na rozmaite substancje chemiczne i związki, co czyni je idealnymi do ochrony podłogi i powierzchni przed uszkodzeniami spowodowanymi przez różnego rodzaju rozpuszczalniki i inne środki chemiczne.

Nasze maty ochronne dostępne są w wielu rozmiarach, grubościach, kolorach i kształtach, aby idealnie pasować do Twoich indywidualnych potrzeb. Od small maty do mat wielkości pokojowego, od cienkich do bardzo grubych, od klasycznych prostokątnych do oryginalnych, różnorodność w naszej ofercie może zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą mat ochronnych i wybrania produktu, który spełni Twoje oczekiwania. Zachęcamy również do skorzystania z usług naszych ekspertów, którzy udzielą Ci porad i wskazówek w wyborze najlepszego produktu dla Twoich potrzeb. Kupuj online, korzystaj ze świetnych cen i ciesz się doskonałą ochroną powierzchni dzięki naszym matom ochronnym!

Kółka foteli przesuwnych, i to nawet te kauczukowe, choć sprawiają wrażenie miękkich, w praktyce okazują się być kompletnie nieelastyczne i ostre. Dlatego też, od chwili, gdy tylko maty ochronne pojawiły się na rynku, od razu zostały masowo wyprzedane. Klienci na całym świecie, po prostu, czekali na produkt, który pozwoli im używać ulubionych mebli bez obawy o uszkodzenie nimi podłogi.

Wysoki popyt na maty ochronne wynika również z ich unikatowej konstrukcji. Największym plusem masowo sprzedawanych mat ochronnych jest ich polipropylenowa bądź poliwęglanowa struktura. Cienkie jak kilka kartek, a mimo to wyjątkowo mocne i odporne na intensywne manewrowanie krzesłem podkładki sprawdzą się w każdej przestrzeni. Począwszy od jadalni, aż po łazienkę (można je umieścić jako podkład pod pralkę), maty ochronne przedłużają żywotność podłogi i tłumią drgania wywoływane przez fotele i inne urządzenia AGD.

Powszechnie sprzedawane maty ochronne najczęściej są przezroczyste, jednak istnieje również możliwość zamówienia maty z nadrukiem, która korzystnie wpłynie na aranżacje, szczególnie w pokoju dziecięcym lub w biurze. W naszej ofercie posiadamy maty w kilku wariantach kolorystycznych.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło