Maty ochronne

Jest 1 produkt.

Pokazuje 1-1 z 1 produktów

Aktywne filtry

Nie ma nic gorszego niż rysy na podłodze w starannie udekorowanym mieszkaniu. Niestety, czasami wystarczy chwila nieuwagi, aby niechcący pozostawić trwały ślad po krześle na powłoce paneli podłogowych. W większości przypadków, nieestetycznie wyglądające zadarcia są efektem nadmiernego zużycia materiału w trakcie intensywnego użytkowania. Omawiany mankament najczęściej można spotkać w gabinetach i pokojach dziecięcych oraz wszędzie tam, gdzie czynnie korzysta się z krzeseł obrotowych. Ze względu na to, już sama chęć zakupu krzesła obrotowego, czy kompletu hokerów barowych do pomieszczenia wykończonego panelami wieszczy przyszłą tragedię.

 

Kółka foteli przesuwnych, i to nawet te kauczukowe, choć sprawiają wrażenie miękkich, w praktyce okazują się być kompletnie nieelastyczne i ostre. Dlatego też, od chwili, gdy tylko maty ochronne pojawiły się na rynku, od razu zostały masowo wyprzedane. Klienci na całym świecie, po prostu, czekali na produkt, który pozwoli im używać ulubionych mebli bez obawy o uszkodzenie nimi podłogi.

Wysoki popyt na maty ochronne wynika również z ich unikatowej konstrukcji. Największym plusem masowo sprzedawanych mat ochronnych jest ich polipropylenowa bądź poliwęglanowa struktura. Cienkie jak kilka kartek, a mimo to wyjątkowo mocne i odporne na intensywne manewrowanie krzesłem podkładki sprawdzą się w każdej przestrzeni. Począwszy od jadalni, aż po łazienkę (można je umieścić jako podkład pod pralkę), maty ochronne przedłużają żywotność podłogi i tłumią drgania wywoływane przez fotele i inne urządzenia AGD.

 

Powszechnie sprzedawane maty ochronne najczęściej są przezroczyste, jednak istnieje również możliwość zamówienia maty z nadrukiem, która korzystnie wpłynie na aranżacje, szczególnie w pokoju dziecięcym lub w biurze. W naszej ofercie posiadamy maty w kilku wariantach kolorystycznych.

Co więcej, nasze maty są w pełni bezpieczne, ponieważ mają zaokrąglone krawędzie, co zmniejsza ryzyko skaleczenia podczas montażu

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć