Maty

Obszar wejściowy każdej firmy czy też obiektów usługowych bądź komercyjnych stanowi niejako ich wizytówkę. Dlatego dbałość o drobne szczegóły pozwala na zachowanie czystości i zwiększenie atrakcyjności danego miejsca. Profesjonalne maty wejściowe, gumowe, z logo, ażurowe -  oferowane przez sklep supermaty.pl to gwarancja wieloletniego użytkowania w miejscach o natężonym ruchu pieszych.

Maty to funkcjonalne elementy w postaci różnego rodzaju materiałów, najczęściej w kształcie mniejszego lub większego prostokąta, które układa się na podłodze jak dywan lub wykładzinę. Możemy je wykorzystać podczas urządzania wnętrz - nie tylko w domu, ale także w biurach czy przestrzeniach komercyjnych.

Maty mogą pełnić wiele funkcji. Oto niektóre z nich:

- Pomogą utrzymać nasze podłogi w dobrym stanie i zapobiegną wnikaniu brudu do wnętrza domu. Będą również stanowić dodatkową ochronę dla innych rodzajów pokryć podłogowych, np. parkietu. Maty, które umieszczamy przy wejściu do domu i przed każdymi drzwiami, będą zbierać wodę, piasek i inne zabrudzenia przynoszone z ulicy. Jest to szczególnie ważne w okresach, gdy na dworze pada deszcz lub śnieg. Nie musimy się wtedy martwić, że przemokną nam buty, możemy je wysuszyć na macie przed wejściem do pomieszczenia.

- Mogą one również chronić przed poślizgnięciem się na gładkich podłogach i zmniejszać ryzyko upadku, jeśli nadepniemy na śliską powierzchnię. Na rynku można znaleźć maty antypoślizgowe, które doskonale sprawdzą się jako dywaniki łazienkowe lub przy basenie, ponieważ zapewniają dodatkową przyczepność nawet wtedy, gdy są mokre.

Kategoria dywaników ochronnych obejmuje wiele rodzajów wyposażenia. Takie przedmioty różnią się między sobą nie tylko materiałem i wielkością, ale również przeznaczeniem. Trzeba zaznaczyć, że tego typu produkty służą nie tylko do ochrony podłogi przed uszkodzeniami, ale również do ochrony podłogi przed zniszczeniem.

Maty - wejściowe, z logo , antyzmęczeniowe, gumowe, esd - kup online

Istnieje 419 produktów.

Pokazuje 1-16 z 419 produktów

Aktywne filtry

Jakie są zatem najpopularniejsze rodzaje mat ochronnych?

Mata antypoślizgowa: Ten rodzaj maty został zaprojektowany w celu zapobiegania poślizgnięciom na śliskich podłogach. Ich działanie polega na zwiększeniu tarcia pomiędzy stopami a podłogą, dzięki czemu mogą być bardzo przydatne w zapobieganiu upadkom i urazom.

Maty antypoślizgowe są wykonane z różnych materiałów, takich jak guma, plastik i poliester. Najbardziej popularne są maty antypoślizgowe wykonane z poliestru, ponieważ mają wysoki poziom odporności na poślizg i nie wymagają czyszczenia po użyciu.

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów mat ochronnych, z których każdy ma swoje zastosowanie.

Maty ochronne - podkładamy je pod krzesła i inne meble na kółkach (ale nie tylko), aby chronić podłogę przed zarysowaniami i uszkodzeniami możliwymi podczas ich przesuwania. Doskonale sprawdzają się w biurze.

Maty wygłuszające - ten rodzaj znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy powstrzymać przenikanie dźwięków - może to być podłoga w domu, podłoga w samochodzie czy studio nagrań. Wykonane są zazwyczaj z różnego rodzaju gumy.

Maty izolacyjne - to szeroka grupa elementów, które znajdą zastosowanie podczas różnego rodzaju prac budowlanych, remontowych i wykończeniowych. Wśród nich znajdują się różnego rodzaju maty ocieplające, wygłuszające czy oddzielające wilgoć i zimno. Należą do nich na przykład filc wełniany.

Maty najczęściej wyszukiwane kategorie w sklepie supermaty:

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło