Maty antyzmęczeniowe

Maty antyzmęczeniowe są rozwiązaniami praktycznymi i użytecznymi. Ich zastosowanie umożliwia odciążenie kręgosłupa oraz stawów przy długotrwałej, stojącej pracy. W sklepie dostępne są różnorodne produkty, pozwalające na indywidualny wybór dostosowany do określonych oczekiwań i stanowisk pracy.

Profesjonalne, bezpieczne i funkcjonalne maty antyzmęczeniowe z atestem.

Istnieje 65 produktów.

Pokazuje 1-16 z 65 produktów

Aktywne filtry

Mata antyzmęczeniowa Sorb Stance sorbent olejoodporna antypoślizgowa

Od Cena 599,55 zł

Mata antyzmęczeniowa stanowiskowa dla użytkowników przemysłowych, którzy domagają się komfortu i siły. Ergonomiczna korzyść wynikająca z platformy roboczej o grubości 16 mm z wypukłymi kołkami z tyłu zapewniającym napowietrzanie i doskonały komfort amortyzacji. Bardzo widoczne granice z gumy nitrylowej w kolorze pomarańczowym dla zwiększenia bezpieczeństwa. 

Do czego służy mata antyzmęczeniowa?

Mata antyzmęczeniowa to ergonomiczny produkt, który pozwala na zniwelowanie negatywnych skutków stojącej pracy. Stymulują regularne, niewielkie i niedostrzegalne ruchy stóp w statycznych pozycjach. Stopy, poprzez konieczność dopasowania się do odpowiednio zaprojektowanej maty, poprawiają krążenie krwi organizmie. Powoduje to lepszą pracę układu krążenia, co w efekcie umożliwia odczucie mniejszego zmęczenia po wielu godzinach w pracy w statycznej pozycji stojącej. Dzięki temu można uniknąć wielu chorób, które związane są z pracą na zimnym czy twardym podłożu.

Rodzaje mat antyzmęczeniowych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo maty modułowe typu puzzle, dzięki czemu istnieje możliwość stworzenia powierzchni o odpowiednich wymiarach. Dostępne są również maty rolki lub gotowe, popularne rozmiary. Szeroki wybór asortymentu, pozwala na wybór maty do odpowiedniego stanowiska pracy. Posiadamy maty antyzmęczeniowe do biura, maty antyzmęczeniowe dla lakiernika, maty antyzmęczeniowe dla stolarza, maty antyzmęczeniowe dla magazyniera itp. Zapraszamy do kontaktu, z pewnością wybierzemy rozwiązanie odpowiadające Państwa potrzebom.

Mata antyzmęczeniowa a zdrowie

Praca w pozycji stojącej] powoduje słaby przepływ i postój krwi w żyłach nóg dlatego ciężko jest odpowiednio płynąć w kierunku serca, ponieważ nie ma wsparcia mięśni łydek - stóp, które transportowałyby ją do góry. Konsekwencje to bóle mięśni stóp, łydek, uczucie ciężkich nóg i żylaki. Powinniśmy w miarę możliwości dopasowywać miejsce pracy do możliwości psychofizycznych. Przy stojącej pracy ma znaczenie , ustawienie właściwego oświetlenia, robienie przerw, zmiana pozycji oraz odpowiednia mata antyzmęczeniowa. W tym przypadku bezruch jest najbardziej obciążający zarówno dla kręgosłupa jak i łydek, czy stóp.

Wymiary mat antyzmęczeniowych

Posiadamy wiele rozmiarów mat. Spośród popularnych wymieniamy maty antyzmęczeniowe 60x60 cm, 91x91 cm, 90x120, 90x150, 90x180, 90, 122x18,3 cm

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć