Maty na plac zabaw

Maty plac zabaw

Dzieciństwo to okres niezwykłych szaleństw i ryzykownych pomysłów. Obdarte kolana czy wszechobecne siniaki to normalna sprawa u naszych pociech.
Aby zapewnić im jednak komfortową i bezpieczną zabawę na placach zabaw, niezbędną sprawą jest zastosowanie mat gumowych, które pozwolą uniknąć groźnych stłuczeń. Będą one świetnym amortyzatorem upadków oraz stawów podczas licznych skoków. 

Maty na plac zabaw różne kolory i wymiary bezpieczne nawierzchnie

Istnieje 9 produktów.

Pokazuje 1-9 z 9 produktów

Aktywne filtry

Maty na plac zabaw to również świetne rozwiązanie w przypadku ochrony, którą stosuje się na siłowniach zewnętrznych. Nasze produkty wykonane są w materiałów najwyższej jakości co sprawia, że są odporne na wszelakie uszkodzenia mechaniczne, np. ścieranie. Dzięki temu, jest to zastosowanie, które z powodzeniem przetrwa lata, zachowując swoje walory estetyczne i funkcjonalne, m.in. elastyczność i miękkość. 

Nasze maty na place zabaw posiadają stosowne atesty i certyfikaty, które potwierdzają, iż produkt jest godny zaufania i sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje duże ryzyko upadku lub istnieje konieczność ochrony podłoża.

Mata na plac zabaw pomimo tego, że charakteryzują się niezwykłą sprężystością i miękkością są również odporne na działanie czynników zewnętrznych. Nie straszne im każde warunki pogodowe. Ich atut to nie tylko wodoprzepuszczalność, wibroizolacja czy antypoślizgowa powierzchnia. Stanowią też piękny i estetyczny element miejsca zabaw. 

Nasza szeroka oferta, zawierająca różne warianty kolorystyczne mat na plac zabaw oraz duży wybór wymiarów, pozwoli na wybranie przez Państwa odpowiedniej opcji według indywidualnych oczekiwań. 

Aby zapewnić dzieciom maksymalną ochronę przed niebezpiecznymi upadkami, warto zastosować w miejscach ich beztroskiej zabawy maty na plac zabaw gumowe. Tylko najwyższej jakości produkty, stworzone z granulatu gumowego mogą zapewnić komfortową i bezpieczną strefę dla najmłodszych.

Należy nadmienić, że nawierzchnie składające się z mat gumowych mają szerokie zastosowanie. Mogą zostać użyte nie tylko na placach zabaw, lecz również w przypadku siłowni na świeżym powietrzu. Gwarantują komfort ćwiczeń, zabawy oraz gwarantują ochronę zdrowia i niwelują ryzyko wielu kontuzji, stanowiąc estetyczny element dekoracyjny otoczenia.

Nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo naszych dzieci. Rodzice, którzy dbają o swoje potomstwo zwykle korzystają tylko z tych placów zabaw, które zostały wzbogacone o specjalne segmentowe maty na plac zabaw, które amortyzują dziecięce upadki i poprawiają przyczepność do nawierzchni.

Przez wysokie właściwości antypoślizgowe maty na plac zabaw zaskarbiły sobie również sympatię najmłodszych, którzy z zaufaniem stawiają swoje pierwsze kroki na tej kolorowej i wyjątkowo miękkiej nawierzchni. Swoją unikatową formę maty zawdzięczają zastosowaniu atestowanego grantulatu gumowego SBR lub EPDM. 

Podziw wzbudza również system montowania ze sobą poszczególnych elementów maty, który opiera się na nowatorskim patencie zapobiegającym przedostawaniu się źdźbeł trawy przez szczeliny łączeniowe. Samo łączenie ze sobą płyt jest dziecinnie proste, szybkie i nie wymaga znacznych zdolności manualnych. Montaż mat na plac zabaw nie obliguje również do uprzedniej budowy systemu kanalizacyjnego w miejscu instalacji, przez co maty zaczynają być powszechnie stosowanym podkładem w zmodernizowanych częściach miejskich przestrzeni publicznych.

Segmentową nawierzchnie pod plac zabaw cechuje także wysoka wodoprzepuszczalność. Montaż maty na plac zabaw przy blokowisku to idealny sposób na redukcje hałasów dobiegających z podwórka. Ponadto, mata pod plac zabaw wykazuje także wysokie zdolności termoizolacyjne, dzięki czemu świetnie sprawdza się zarówno przy 40 - stopniowym upale, jak i w czasie, gdy temperatura spada do minus 20 stopni Celsjusza.

Przez swoją użytkowość, antypoślizgowa nawierzchnia segmentowa stała się znakiem rozpoznawczym każdego nowoczesnego placu zabaw, otwartej miejskiej siłowni, czy parków ze ściankami wspinaczkowymi. 

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć