Maty izolacyjne

Jest 1 produkt.

Pokazuje 1-1 z 1 produktów

Aktywne filtry

Maty izolacyjne zapobiegają „uziemieniu” pracowników i zapewniają bezpieczeństwo w przypadku elektryczności zaszokować.

Maty izolacyjne rozdzielcze mogą być używane w suchym środowisku przed skrzynkami wysokiego napięcia, elektrycznymi skrzynki bezpieczników i transformatory. A także wokół podstacji elektrycznych, transformatorów i przełączników, panele elektryczne, pomieszczenia silnika i generatora. Pofałdowana górna powierzchnia ząbkowana zapewnia zwiększona przyczepność i łatwe do zamiatania. Spód ma odcisk tkaniny. Bez DOP, bez DMF, wolny od substancji niszczących warstwę ozonową, wolny od silikonu i metali ciężkich.

Nieprzewodzące maty do rozdzielnic mają za zadanie zapewnić izolację dla pracownika. Każdy kwadrat cal maty jest testowany zgodnie ze specyfikacjami ANSI/ASTM D-178. Należy wymienić co 12 miesięcy dla optymalnego bezpieczeństwa.

Zalecane zastosowania mat izolacyjnych:

• Ciężkie warunki – suche środowiska przemysłowe, wokół podstacji elektrycznych, transformatorów i przełączników, elektryczne panele, pomieszczenia silnika i generatora

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć