Maty do ćwiczeń

Bezpieczna nawierzchnia gumowa z maty do ćwiczeń charakteryzująca się zwiększoną wytrzymałością produkowana specjalnie do zastosowania w klubach fitness oraz siłowniach. Ma zastosowanie jako warstwa wykańczająca o wysokich walorach estetycznych wpływająca na obniżenie poziomu hałasu, mata do ćwiczeń która posiada właściwości wibroizolacyjne. 

Maty do ćwiczeń dla siłowni i fitness antypoślizgowe i mocne z atestem

Aktywne filtry

Od czasu, w którym slogan „zostań w domu” stał się popularny, Polacy zaczęli masowo kupować maty do ćwiczeń. Ograniczenie korzystania z przestrzeni publicznych i zamknięcie lokalnych siłowni w wyniku obostrzeń zmobilizowało ludzi do ćwiczeń w domu. 

W samodzielnie urządzonej sali do jogi, czy pilatesu może zabraknąć pary hantli albo poduszki sensorycznej, ale... mata do ćwiczeń to podstawa dobrego treningu. 

Wykonane z elastycznego tworzywa piankowego maty do ćwiczeń wpływają na jakość zajęć rekreacyjnych i ich bezpieczeństwo. Miękkie podłoże asekuruje przed upadkami, tym samym, redukując prawdopodobieństwo wystąpienia kontuzji podczas wykonywanych aktywności.
Maty do ćwiczeń zawdzięczają swoją sławę również swoim stosunkowo niewielkim gabarytom i małej wadze, dlatego z łatwością można je przechowywać i przenosić. Ponadto, tworzywo, z którego wyprodukowane są maty do ćwiczeń zaskakuje dużą wytrzymałością na ich intensywną eksploatacje.
Materiał nie odkształca się pod silnym naporem z zewnątrz i zachowuje swoją oryginalną strukturę przez długi czas użytkowania. 

W naszej ofercie znajdują się zarówno pojedyncze podkładki do poszczególnych rozdziałów treningu, jak i wielkometrażowe i segmentowe maty do ćwiczeń dedykowane dla klubów fitness. Chcąc zaopatrzyć się w podłoże dobrego gatunku, Warto zwrócić uwagę szczególnie na tę drugą opcję.
Maty fitness na siłownie zostały wykonane na bazie poliuretanu spienianego, przez co wyróżnia je świetna wibroizolacyjność. Wystarczy pokryć podłogę na sali treningowej profesjonalnymi matami do ćwiczeń i na zawsze zapomnieć o roznoszącym się po całym budynku hałasie i efekcie tumultu spowodowanego fitnessem, zumbą, pilatesem, czy aerobikiem

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło