Maty basenowe

Specjalistyczna basenowa mata higieniczna zabezpiecza przed przypadkowym poślizgnięciem się na mokrych powierzchniach. Doskonale nadaje się na basen do sauny, szatni, balkon, taras. Znajduje też zastosowanie jako mata antypoślizgowa do łazienki lub mata do klubu fitness czy mata do solarium.

Maty basenowe antypoślizgowe z atestem producent

Aktywne filtry

Jak wykazują statystyki, blisko 150 tysięcy Polaków rokrocznie pada ofiarą poważnych złamań kończyn. Większy odsetek nieszczęśliwców nabawia się kontuzji na krytych pływalniach. Dlaczego? O to można zapytać przede wszystkim tych właścicieli basenów, którzy jeszcze nie wyposażyli swoich obiektów w antypoślizgowe maty basenowe. Abstrahując od przypadków, w których to człowiek, z powodu nieuwagi ponosi odpowiedzialność za wypadek, należy zwrócić szczególną uwagę na wartość mat basenowych na terenie obiektów rekreacyjnych.

Specjalnie przystosowane do basenowych warunków wykładziny higieniczne pełnią niezwykle ważną rolę na krytych pływalniach, w saunach, siłowniach oraz solariach. 

Maty basenowe gwarantują świetną przyczepność do mokrych nawierzchni i ułatwiają poruszanie się pomiędzy różnymi strefami basenu. Ponadto, poprawiają ogólne bezpieczeństwo i zapewniają pozytywne doznania podczas chodzenia. Dzięki swoim właściwościom przeciwgrzybicznym minimalizują również ryzyko rozprzestrzeniania się chorób skóry.

Od strony technicznej, maty basenowe zaskakują wysoką elastycznością i cieszą się ogólnym uznaniem przez wzorowo zdane testy wytrzymałości. Dodatkowo, łatwo się je montuje i nie powodują problemów z utrzymaniem czystości. Za atut można uznać również fakt, że pokrycie matami basenowymi nawet wielkiej powierzchni nie pochłania zbyt dużo gotówki. 

Liczne zalety sprawiają, że maty basenowe są docenianym i bardzo popularnym produktem, bez którego trudno się obejść na każdym obiekcie rekreacyjnym.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło