Maty pod krzesła

Maty ochronne stosuje się w celu zabezpieczenia podłogi, przed porysowaniem przez kółka fotela lub przed niezabezpieczonymi od spodu nogami krzesła. To rozwiązania, które nie tylko dobrze wyglądają ale dodatkowo stanowią idealną formę zabezpieczenia. Ich różnorodnośc pozwala na wybór właściwego modelu, który z pewnością spełni najbardziej wygórowane oczekiwania.

Maty pod krzesła antypoślizgowe grube i cieńkie białe lub bezbarwne każdy wymiar.

Aktywne filtry

Wyobraźmy sobie sytuacje, w której właśnie kupiliśmy nowy stół wraz z kompletem krzeseł do salonu. Zadowoleni ze świetnego wyposażenia zaczynamy ustawiać meble w pokoju, przesuwając je z kąta w kąt w celu znalezienia idealnego rozwiązania aranżacyjnego. I gdy już udało nam się odnaleźć sposób i zakończyć przemeblowanie nagle na podłodze zauważamy… wielką rysę na panelach! W takiej sytuacji można tylko żałować, że przed przemeblowaniem nie zaopatrzyliśmy się w maty pod krzesła.

Maty ochronne, zamiennie określane jako maty pod krzesła oraz maty pod meble to jak sama nazwa wskazuje, specjalnie skonstruowane podkładki z elastycznego tworzywa sztucznego, które wykazują wysokie zdolności zabezpieczające i właściwości antywibracyjne.

Korzystanie z mat pod krzesła w domu, biurze, czy w innych przestrzeniach publicznych wydłuża żywotność paneli i pozwala cieszyć się ich estetycznym wyglądem przez długie lata. Co ważne, stosowanie mat pod krzesła w żaden sposób nie koliduje w swobodnym przesuwaniu mebli oraz nie hamuje kółek foteli obrotowych podczas wykonywania różnych manewrów na siedząco.

Maty pod meble idealnie dopasowują się do powierzchni paneli laminowanych, winylowych, a także płytek podłogowych i parkietu z litego drewna. Wyprodukowane z cienkiego i przeważnie przezroczystego polipropylenu pozostają neutralne i niemal niewidoczne, a dla wielu budzą nawet pozytywne wrażenia estetyczne. Liczne superlatywy sprawiają, że warto zainwestować w maty pod krzesła i cieszyć się komfortem i możliwością swobodnego poruszania się po swoich czterech kątach. Po montażu maty pod swoim krzesłem w gabinecie wreszcie możesz wygodnie rozsiąść się w fotelu zamiast obawiać, o to, że zarysujesz podłogę i niebawem będziemy musiał wymieniać panele na nowe. Dzięki matom pod krzesła, bez wątpienia, można zaoszczędzić na remoncie!                                

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło