Maty łazienkowe

Proponujemy doskonałej jakości maty łazienkowe jako podstawowe wyposażenie i upiększenie do łazienki. Bogata kolorystyka i świetna cena to wyznacznik naszej marki.  

Maty łazienkowe i wycieraczki łazienkowe

Aktywne filtry

Mawia się, że łazienka to przestrzeń, w której bardziej, niż wystrój liczy się funkcjonalność. Jednakczy aby na pewno jest to prawda? Czy design nie może iść w parze z użytecznym zastosowaniem elementów aranżacyjnych tego pomieszczenia? Otóż, może! Najlepszym przykładem na to są maty łazienkowe.

Dywaniki łazienkowe są nie tylko praktycznym sposobem na zapewnienie sobie komfortu tuż po wyjściu z kąpieli, ale także istotną częścią wystroju łazienki. Wprawdzie, im mniejszą mamy łazienkę tym ważniejszą rolę dekoracyjną pełni dla nas zakupiony chodnik.

Maty łazienkowe, które oferujemy, zaskakują kształtami i co więcej występują w szerokiej gamie kolorystycznej. Wszystko po to, aby zadowolić gust każdego klienta i idealnie wkomponować się w jego wnętrze. Ozdobione egzotycznymi wzorami lub jednolite i inspirowane zimnymi barwami stylu skandynawskiego, maty łazienkowe stanowią świetną alternatywę dla pełnowymiarowych wykładzin łazienkowych i co najważniejsze, zapewniają bezpieczeństwo przed upadkiem po wyjściu spod prysznica.

Każda z oferowanych przez nas mat posiada właściwości antypoślizgowe i jest odporna na wilgoć i zniszczenia. Swoją długą żywotność maty łazienkowe zawdzięczają najwyżej jakości materiałom, z których zostały wyprodukowane.

W składzie chodników dywanowych, które dystrybuujemy znajduje się m.in. powszechnie ceniona bawełna oraz inne wysokogatunkowe tworzywa zapewniające dobrą chłonność i łatwość w utrzymaniu czystości.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło