Maty ergonomiczne

Maty ergonomiczne najczęściej są stosowane w zakładach produkcyjnych do odpowiedniego stanowiska pracy lub w biurach dla pracowników wykonujących pracę na stojąco.
Najistotniejszym czynnikiem w matach ergonomicznych jest ich materiał - surowiec z jakich są wykonane. Na cześci stanowisk pracy takich jak hale produkcyjne czy magazynowe posiadają podłoża z wylewek betonowych. Pracownik, wykonujący pracę stojącą bez mat ergonomicznych jest narażony na obciążenia stóp, łydek, stawów oraz zmiany temperatur od podłoża.

Istnieje 25 produktów.

Pokazuje 1-16 z 25 produktów

Aktywne filtry

Działanie mat ergonomicznych

Maty ergonomiczne z naszej oferty są zaprojektowane, aby podczas ich użytkowania poprawić krążenie w stopach, nogach i części pleców.  Dzięki opatentowanym układem i materiałem mat w odpowiedni sposób pobudzane są mięśnie, wymuszając odpowiednią reakcję organizmu.
Zastosowanie miękkiego materiału oraz górnej mocniejszej części mat zapewnia komfort i trwałość mat, którę wytrzymają od 3 do 7 lat w zależności od wybranego modelu.

Korzyści z użytkowania mat ergonomicznych

Wysokiej jakości mata ergonomiczna, to produkt przeznaczony do długotrwałego użytku. Wybierając konkretny model maty - można dostosować go do warunków, jakie występują na danym stanowisku pracy. Produkt ten może być wykonany z materiałów odpornych na działanie większości środków chemicznych, takich jak oleje czy inne drażniące substancje.

Wytrzymała i solidnie wykonana mata ergonomiczna - dobrze znosi działanie wysokich temperatur. Oprócz tego niektóre z wybranych modeli nie zawierają silikonu, dlatego też mogą być stosowane w lakierniach samochodowych i innych pomieszczeniach, w których wykonuje się prace przy użyciu różnego typu łatwopalnych lub szkodliwych środków chemicznych.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć