Maty na stanowiska pracy

Profesjonalne maty na stanowiska pracy to niekiedy podstawowy element wyposażenia zakładu przemysłowego bądź innego obiektu, wymagającego odpowiednich norm. W sklepie otrzymają Państwo wszelkiego rodzaju, precyzyjnie wykonane maty, które posłużą przez wiele lat. Wysoka jakość wykonania jest gwarancją zadowolenia oraz indywidualnej satysfakcji.

Profesjonalne i doskonale wymierzone maty na stanowiska pracy dla firm

Istnieje 98 produktów.

Pokazuje 1-16 z 98 produktów

Aktywne filtry

Mata antyzmęczeniowa Sorb Stance sorbent olejoodporna antypoślizgowa

od Cena 887,00 PLN

Mata antyzmęczeniowa stanowiskowa dla użytkowników przemysłowych, którzy domagają się komfortu i siły. Ergonomiczna korzyść wynikająca z platformy roboczej o grubości 16 mm z wypukłymi kołkami z tyłu zapewniającym napowietrzanie i doskonały komfort amortyzacji. Bardzo widoczne granice z gumy nitrylowej w kolorze pomarańczowym dla zwiększenia bezpieczeństwa. 

Co to za maty i czy warto stosować maty na stanowisko pracy:

Maty dla pracowników pełnią funkcję antypoślizgową i antyzmęczeniową. Ułożone na podłodze w hali produkcyjnej zabezpieczają nawierzchnię posadzki przed uszkodzeniem oraz zapewniają wysoki komfort pracy stojącej. 

Posiadamy w ofercie maty stanowiskowe dla:

- maty na stanowisko pracy spawacza

- maty na stanowisko pracy lakiernika samochodowego

- maty na stanowisko pracy stolarza meblowego

- maty na stanowisko pracy magazyniera

- maty na stanowisko pracy ślusarza

- maty na stanowisko pracy montera

- maty na stanowisko pracy suche

- maty na stanowisko pracy mokre

Maty, które oferujemy są dostępne w rozmiarach 90x90 cm, 90x150 cm, 90x180 cm, 90x200 cm, 120x200 cm, 120x250 cm, oraz rolkach i matach produkowanych pod wymiar klienta lub docinane z rolki o szerokości 60,90,120,150 cm. Posiadają one krawędzie najazdowe zabezpieczające przed potknięciem się pracownika i zapewniające bezpieczeństwo ponieważ są w kolorze żółtym lub pomarańczowym. Posiadają dodatkowo badania i certyfikaty w zależności od modelu maty i rodzaju wariantu każdego produktu. 

Mata na stanowisko pracy, nazywana także mata antyzmęczeniową to specjalny rodzaj podkładek służący do polepszenia warunków pracy pracowników zmianowych w środowisku zakładów przemysłowych.

 

Najlepszym przykładem na użyteczność mat na stanowisko pracy jest sytuacja, w której pracownik zatrudniony przy taśmie produkcyjnej spędza długi czas w pozycji stojącej. Wyposażony w matę antyzmęczeniową nie przeciąża swoich stawów i czepie większy komfort z pełnionych obowiązków.

Dowodów na efekty działań mat na stanowisko pracy można doszukiwać się w opiniach zadowolonej kadry pracowniczej. Użytkownicy potwierdzają, że wykonywanie manewrów przy taśmach produkcyjnych podczas korzystania z maty na stanowisko pracy jest zdecydowanie szybsze i pewniejsze.

Dzięki matom antyzmęczeniowym praca przebiega sprawniej, a pracownicy nie chorują tak często jak wcześniej. Przeprowadzone na ten temat Badania jednoznacznie wskazują, że używanie Mat na stanowisko pracy przynosi dużo korzyści zdrowotnych i hamuje rozwój zaburzeń mięśniowo-szkieletowych w grupie pracowników zmianowych w każdym wieku.

Na lepszą motorykę ruchów pracowników korzystających z mat na stanowisko pracy wpływa tez fakt, że podkładki mają właściwości antypoślizgowe i redukują prawdopodobieństwo poślizgnięcia się na mokrym podłożu. To niezwykle istotne, gdyż na terenie magazynów i hal produkcyjnych trudno uniknąć wycieków z olejów i ropy, czy innych niezidentyfikowanych i szkodliwych substancji.

Maty antyzmęczeniowe wykazują też wysoką odporność na ogień, a dzięki swoim zdolnościom antyelektrostatycznym chronią również przewody elektryczne przed niepożądanym działaniem czynników mechanicznych.

Obecność mat na stanowisko pracy w halach produkcyjnych i zakładach przemysłowych są bezpośrednia oznaka, na to, że w miejscu ich stosowania stawia się dobra pracownicze na piedestale.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło