Maty na stanowiska pracy

Profesjonalne maty na stanowiska pracy to niekiedy podstawowy element wyposażenia zakładu przemysłowego bądź innego obiektu, wymagającego odpowiednich norm. W sklepie otrzymają Państwo wszelkiego rodzaju, precyzyjnie wykonane maty, które posłużą przez wiele lat. Wysoka jakość wykonania jest gwarancją zadowolenia oraz indywidualnej satysfakcji.

Profesjonalne i doskonale wymierzone maty na stanowiska pracy dla firm

Aktywne filtry

Mata antyzmęczeniowa Sorb Stance sorbent olejoodporna antypoślizgowa

od Cena 887,00 PLN

Mata antyzmęczeniowa stanowiskowa dla użytkowników przemysłowych, którzy domagają się komfortu i siły. Ergonomiczna korzyść wynikająca z platformy roboczej o grubości 16 mm z wypukłymi kołkami z tyłu zapewniającym napowietrzanie i doskonały komfort amortyzacji. Bardzo widoczne granice z gumy nitrylowej w kolorze pomarańczowym dla zwiększenia bezpieczeństwa. 

Co to za maty i czy warto stosować maty na stanowisko pracy:

Maty dla pracowników pełnią funkcję antypoślizgową i antyzmęczeniową. Ułożone na podłodze w hali produkcyjnej zabezpieczają nawierzchnię posadzki przed uszkodzeniem oraz zapewniają wysoki komfort pracy stojącej. 

Posiadamy w ofercie maty stanowiskowe dla:

- maty na stanowisko pracy spawacza

- maty na stanowisko pracy lakiernika samochodowego

- maty na stanowisko pracy stolarza meblowego

- maty na stanowisko pracy magazyniera

- maty na stanowisko pracy ślusarza

- maty na stanowisko pracy montera

- maty na stanowisko pracy suche

- maty na stanowisko pracy mokre

Maty, które oferujemy są dostępne w rozmiarach 90x90 cm, 90x150 cm, 90x180 cm, 90x200 cm, 120x200 cm, 120x250 cm, oraz rolkach i matach produkowanych pod wymiar klienta lub docinane z rolki o szerokości 60,90,120,150 cm. Posiadają one krawędzie najazdowe zabezpieczające przed potknięciem się pracownika i zapewniające bezpieczeństwo ponieważ są w kolorze żółtym lub pomarańczowym. Posiadają dodatkowo badania i certyfikaty w zależności od modelu maty i rodzaju wariantu każdego produktu. 

Mata na stanowisko pracy, nazywana także mata antyzmęczeniową to specjalny rodzaj podkładek służący do polepszenia warunków pracy pracowników zmianowych w środowisku zakładów przemysłowych.

 

Najlepszym przykładem na użyteczność mat na stanowisko pracy jest sytuacja, w której pracownik zatrudniony przy taśmie produkcyjnej spędza długi czas w pozycji stojącej. Wyposażony w matę antyzmęczeniową nie przeciąża swoich stawów i czepie większy komfort z pełnionych obowiązków.

Dowodów na efekty działań mat na stanowisko pracy można doszukiwać się w opiniach zadowolonej kadry pracowniczej. Użytkownicy potwierdzają, że wykonywanie manewrów przy taśmach produkcyjnych podczas korzystania z maty na stanowisko pracy jest zdecydowanie szybsze i pewniejsze.

Dzięki matom antyzmęczeniowym praca przebiega sprawniej, a pracownicy nie chorują tak często jak wcześniej. Przeprowadzone na ten temat Badania jednoznacznie wskazują, że używanie Mat na stanowisko pracy przynosi dużo korzyści zdrowotnych i hamuje rozwój zaburzeń mięśniowo-szkieletowych w grupie pracowników zmianowych w każdym wieku.

Na lepszą motorykę ruchów pracowników korzystających z mat na stanowisko pracy wpływa tez fakt, że podkładki mają właściwości antypoślizgowe i redukują prawdopodobieństwo poślizgnięcia się na mokrym podłożu. To niezwykle istotne, gdyż na terenie magazynów i hal produkcyjnych trudno uniknąć wycieków z olejów i ropy, czy innych niezidentyfikowanych i szkodliwych substancji.

Maty antyzmęczeniowe wykazują też wysoką odporność na ogień, a dzięki swoim zdolnościom antyelektrostatycznym chronią również przewody elektryczne przed niepożądanym działaniem czynników mechanicznych.

Obecność mat na stanowisko pracy w halach produkcyjnych i zakładach przemysłowych są bezpośrednia oznaka, na to, że w miejscu ich stosowania stawia się dobra pracownicze na piedestale.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło