Kratownice

Kratownice to nowoczesne maty, które gwarantują zachowanie czystości w różnego rodzaju pomieszczeniach wewnętrznych i zewnętrznych.
Wśród najbardziej popularnych można wymienić systemy czyszczenia kół, sprawdzające się w przypadku wózków widłowych, samochodów osobowych i ciężarowych, wykorzystywanych w magazynowaniu i logistyce.
Ocynkowane kratownice stanowią również rozwiązanie antypoślizgowe, dzięki specjalnie ułożonym płaskownikom poprzecznie nacinanym. Z kolei zgrzewane wycieraczki są bardzo wytrzymałe i doskonale nadają się do 1 strefy czyszczącej. 
Proponowane przez nas kratownice wykonane są z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących bezpieczeństwo i wieloletnie użytkowanie. Ich wytrzymałość pozwala na zastosowanie w magazynach i centrach logistycznych, jak również w wielu, przemysłowych miejscach.

Kratownice poniżej to bezpieczeństwo dla pieszych, którzy codziennie przemieszczają się po tych samych powierzchniach.

Aktywne filtry

Kategoria: Kratownice

W kategorii Kratownice w naszym sklepie Supermaty.pl, oferujemy szeroki wybór kratownic wykonanych z materiałów najwyższej jakości. Na naszych stronach znajdziesz różne rodzaje kratownic, które pomogą Ci poprawić estetykę i funkcjonalność Twojego ogrodu lub otoczenia zewnętrznego budynku.

Jednym z naszych najpopularniejszych produktów w tej kategorii jest Obrzeże ogrodowe, które jest dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, spełniając różne potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Obrzeża te służą do estetycznego wykończenia brzegów Twojego ogrodu lub ścieżki i są łatwe do zastosowania.

Dla tych, którzy szukają praktycznych rozwiązań dla swojego ogrodu, oferujemy Trawę do geo kratek Grass. Geo kratki są doskonałym sposobem na utrzymanie czystości i porządku na trawniku, a nasza trawa Grass jest przeznaczona do siewu w takich kratkach, co zapewnia równomierny rozwój trawnika.

Dodatkowo, mamy różnorodne Wycieraczki metalowe, które są idealne dla osób szukających wytrzymałego i estetycznego rozwiązania dla wejść do swojego domu lub biura. Wycieraczki te są dostępne w różnych rozmiarach i stylach, takich jak wycieraczki ząbkowane, wycieraczki w skrzynce z tworzywa, a nawet wycieraczki do wbudowania w kostkę brukową.

Nasze kratownice i produkty związane są wysoce wytrzymałe, łatwe do instalacji i zaprojektowane z myślą o estetyce. Z pewnością znajdziesz coś, co pasuje do Twojego ogrodu lub otoczenia zewnętrznego. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na Supermaty.pl.

Produkty z kategorii "Kratownice" w sklepie Supermaty.pl rozwiązują wiele problemów związanych z organizacją i estetyką przestrzeni zewnętrznych, zarówno prywatnych jak i publicznych.

Obrzeże Ogrodowe: Te produkty rozwiązują problem organizacji i estetyki ogrodów, tworząc wyraźne i schludne granice między różnymi obszarami, takimi jak trawniki, rabatki czy ścieżki.

Trawa do Geo kratek Grass: Geo kratki z trawą są idealnym rozwiązaniem dla utrzymania czystości i porządku na trawniku. Tworzą stabilną powierzchnię, którą można bezpiecznie chodzić lub jeździć, jednocześnie umożliwiając trawie swobodny wzrost.

Wycieraczki Metalowe: Wycieraczki te zapewniają wygodne miejsce do ocierania butów przy wejściu do budynku, redukując ilość brudu i wilgoci przenoszonych do wnętrza. Pomagają też utrzymać czystość, zwiększają bezpieczeństwo i dodają estetyki do wejścia.

Generalnie produkty z tej kategorii pomagają w estetycznym wydzielaniu przestrzeni, utrzymaniu czystości oraz zwiększaniu bezpieczeństwa.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło