Maty olejochłonne

Maty olejochłonne

Istnieje 13 produktów.

Pokazuje 1-13 z 13 produktów

Aktywne filtry

Mata antyzmęczeniowa Sorb Stance sorbent olejoodporna antypoślizgowa

od Cena 887,00 PLN

Mata antyzmęczeniowa stanowiskowa dla użytkowników przemysłowych, którzy domagają się komfortu i siły. Ergonomiczna korzyść wynikająca z platformy roboczej o grubości 16 mm z wypukłymi kołkami z tyłu zapewniającym napowietrzanie i doskonały komfort amortyzacji. Bardzo widoczne granice z gumy nitrylowej w kolorze pomarańczowym dla zwiększenia bezpieczeństwa. 

Maty olejochłonne to jak sama nazwa wskazuje, sorbenty w pełni przystosowane do absorbowania oleju oraz innych wycieków ropopochodnych. Maty olejochłonne należy montować wszędzie tam, gdzie powierzchnia jest szczególnie narażona na niepożądane działanie cieczy o gęstości paliwa, czyli na stacjach pneumatycznych czy innych warsztatach produkcyjnych.

Sorbenty do oleju cechuje wyjątkowa zdolność do odpychania wody, dzięki której maty mogą być używane w każdych warunkach, ponieważ są odporne na warunki atmosferyczne i niezwykle wytrzymałe.

Ze względu na miejsce zastosowania maty olejochłonne występują także pod postacią rękawów, rolek oraz poduszek. Dzięki temu można dopasować matę do własnych preferencji oraz rozmiaru powierzchni w miejscu montażu.

Maty olejochlonne oferowane są w dwóch wariantach- z perforacją oraz bez perforacji. Z czego te pierwsze można z łatwością zmniejszyć i podzielić według własnych upodobań, dostosowując je do gabarytów ciasnych i trudno dostępnych przestrzeni narażonych na wycieki substancji chemicznych.

Warto dodać, że kolorem zarezerwowanym dla gumowych mat olejchlonnych jest barwa niebieska.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło