Maty olejochłonne

Maty olejochłonne

Istnieje 13 produktów.

Pokazuje 1-13 z 13 produktów

Aktywne filtry

Mata antyzmęczeniowa Sorb Stance sorbent olejoodporna antypoślizgowa

od Cena 738,49 PLN

Mata antyzmęczeniowa stanowiskowa dla użytkowników przemysłowych, którzy domagają się komfortu i siły. Ergonomiczna korzyść wynikająca z platformy roboczej o grubości 16 mm z wypukłymi kołkami z tyłu zapewniającym napowietrzanie i doskonały komfort amortyzacji. Bardzo widoczne granice z gumy nitrylowej w kolorze pomarańczowym dla zwiększenia bezpieczeństwa. 

Maty olejochłonne to jak sama nazwa wskazuje, sorbenty w pełni przystosowane do absorbowania oleju oraz innych wycieków ropopochodnych. Maty olejochłonne należy montować wszędzie tam, gdzie powierzchnia jest szczególnie narażona na niepożądane działanie cieczy o gęstości paliwa, czyli na stacjach pneumatycznych czy innych warsztatach produkcyjnych.

Sorbenty do oleju cechuje wyjątkowa zdolność do odpychania wody, dzięki której maty mogą być używane w każdych warunkach, ponieważ są odporne na warunki atmosferyczne i niezwykle wytrzymałe.

Ze względu na miejsce zastosowania maty olejochłonne występują także pod postacią rękawów, rolek oraz poduszek. Dzięki temu można dopasować matę do własnych preferencji oraz rozmiaru powierzchni w miejscu montażu.

Maty olejochlonne oferowane są w dwóch wariantach- z perforacją oraz bez perforacji. Z czego te pierwsze można z łatwością zmniejszyć i podzielić według własnych upodobań, dostosowując je do gabarytów ciasnych i trudno dostępnych przestrzeni narażonych na wycieki substancji chemicznych.

Warto dodać, że kolorem zarezerwowanym dla gumowych mat olejchlonnych jest barwa niebieska.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć