Maty na place zabaw, a czynność montowania

Maty na place zabaw, a czynność montowania

W celu zabezpieczenia nawierzchni - pod sprzętem na boisku sportowym i pod ścianą wspinaczkową, produkuje i dostarcza specjalne maty na place zabaw, które mogą zminimalizować wpływ upadków z wysokości 3,1 m.

Maty na place zabaw, a amortyzacja

Dostarczamy rozwiązania, które pozwalają stworzyć bezpieczny teren pod place zabaw czy patio. W zależności od miejsca przeznaczenia zapewniamy specjalne tablice. Oferujemy modele prostokątne, trójkątne i puzzle. Zapewniamy również elastyczną kostkę brukową. Są bardzo odporne na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia. Ponadto są miękkie i bezpieczne po upuszczeniu. Maty na place zabaw cieszą się rosnącym zainteresowaniem.

Bezpieczna segmentowa nawierzchnia poliuretanowa wykonana z proponowanych komponentów ma również niezwykłą estetykę. Produkt dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu można przygotować podłoża o ciekawych wzorach.

Proponowane przez nas rozwiązanie ma podobne właściwości do gumowych podkładek. Oferujemy produkty w wielu rozmiarach pod względem długości, szerokości i grubości. W taki oto sposób przedstawiają się maty na place zabaw.

Maty na place zabaw i ich montaż

Przedstawiana mata może być zamontowana na podłożu betonowym lub asfaltowym, na warstwie zagęszczonego żwiru lub żwiru lub zamocowana na specjalnej siatce z tworzywa sztucznego, która jest stabilna na podłożu ze żwiru lub piasku. Woda deszczowa może swobodnie przepływać przez porowatą strukturę płyty.

Tak przygotowany fundament nie wymaga kosztownych systemów odwadniania i oczyszczania gruntu. Warto jest zatem postawić na maty na place zabaw.

Maty na place zabaw, a HIC

HIC to wysokość od górnej granicy wszystkich wysokości swobodnego spadania danej zabawki, dla której nawierzchnia drogi może zapewnić zadowalający efekt amortyzacji. Pamiętajmy o tym decydując się na maty na place zabaw.

Wysokość swobodnego spadku odnosi się do pionowej odległości między dobrze określoną powierzchnią podparcia (dobrze zdefiniowaną powierzchnią podparcia może być dowolna stała powierzchnia, do której jest swobodny dostęp) a dolną powierzchnią, na którą spada.

Innymi słowy, to wysokość między podłożem a najwyższą częścią montażową zabawki zapewnia stabilne podparcie dla dziecka, najczęściej jest to na przykład najwyższa platforma w zabawce lub górna krawędź drabiny.

Maty na place zabaw to doskonałe podłoże do boisk sportowych. Najlepiej je układać na całości, szczególnie pod trampolinami, huśtawkami i zjeżdżalniami, inaczej dziecko odniesie kontuzję podczas zabawy. Różne kolory pozwalają na układanie kolorowych wzorów i jednolitych powierzchni. Elastyczne podesty są łatwe w montażu, nie wymagają impregnacji ani konserwacji, są również idealnymi nawierzchniami balkonów i tarasów.

Powiązane produkty

Komentarze ()

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło