Maty gumowe

Maty gumowe są wykonane z gumy o wysokiej jakości naturalnej,sbr,nitrylowej. Maty z gumy posiadają idealne właściwości antypoślizgowe dzięki czemu znacząco zmniejszają ryzyko poślizgnięcia się na śliskich powierzchniach. Przy użyciu w procesie produkcji specjalnych materiałów gumowych i gumopodobnych, maty gumowe są odporne na zmienne warunki atmosferyczne i nadają się do zastosowania wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.
W naszej ofercie posiadamy maty gumowe każdego typu do wszystkich możliwych zastosowań.

Maty gumowe antypoślizgowe, antyzmęczeniowe producent i importer mat

Aktywne filtry

Maty gumowe dostępne w naszej ofercie, cechują się świetnymi właściwościami antypoślizgowymi. Stosowane są wszędzie tam, gdzie powierzchnie mogą być wilgotne i bardzo śliskie, a co za tym idzie bardzo niebezpieczne. Niefortunne wypadki spowodowane taką nawierzchnią mogą mieć przykre konsekwencje.
Maty z gumy, to optymalne i niedrogie rozwiązanie, które pozwoli zapewnić bezpieczeństwo w miejscu, w którym zostaną umiejscowione. Za sprawą swojej wytrzymałości i odporności na warunki, mogą z powodzeniem być stosowane w budynkach jak i na zewnątrz.

Maty gumowe, które znajdą Państwo w naszej ofercie to wysokiej jakości wyrób, charakteryzujący się właściwościami antypoślizgowymi. Ich powierzchnia warunkuje możliwość stosowania ich nawet w ciężkich warunkach. Niezależnie od tego, czy jest to woda, błoto, śliska nawierzchnia, maty są świetnym rozwiązaniem, które zapewni bezpieczeństwo. Zastosowanie tego produktu bezsprzecznie wpływa na ochronę zdrowia i niweluje ryzyko groźnych upadków.
Za sprawą solidnej i wytrzymałej konstrukcji mogą być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. 

Co to są maty gumowe ?

Jest to forma grubej wykładziny występująca w różnych rozmiarach, z możliwością docięcia pod konkretne oczekiwania klienta. To produkt, charakteryzujący się wysoką wytrzymałością i właściwościami antypoślizgowymi, dzięki czemu stanowi ważny element zapewniający bezpieczeństwo, nawet w trudnych warunkach. Swoją popularność zawdzięczają niezwykle łatwemu montażowi oraz prostej obróbce. Maty gumowe są również mało wymagające w pielęgnacji.   

Do czego służą maty gumowe ?

Maty gumowe za sprawą swojej uniwersalności mają szerokie spectrum zastosowań. Mogą służyć np. jako wycieraczki gumowe do butów, chronić przed upadkiem lub zabezpieczać powierzchnie przed uszkodzeniem jako maty gumowe ergonomiczne. Jest to również istotny element wyposażenia magazynów i hal produkcyjnych zabezpieczających nawierzchnię przed uszkodzeniami oraz zapewniającymi dodatkową izolację ciepła dla pracowników, którzy mają pracę stojąca na matach gumowych. Widuje się je często w transporcie, w busach czy autobusach jako element wykończenia kabiny załadunkowej lub zabezpieczenia podłoża aut ciężarowych lub bus przed poślizgami towarów, które transportują. Stosuje się je na placach zabaw oraz siłowniach zewnętrznych i klubach fitness jako maty gumowe ergonomiczne sporotwe. Stanowią ważne zabezpieczenie w basenach i ośrodkach SPA.

Maty gumowe jako nośnik informacji

Maty z gumy mogą służyć jako element oznaczenia nawierzchni lub oznaczenia miejsca stanowiska pracy lub przejścia dla pieszych. Posiadamy gumowe maty - na których można nadrukować dowolną informację lub maty
z kolorowymi brzegami np w żółto czarnymi ostrzegawczymi.

Wymiary mat gumowych

Standardowym i uniwersalnym rozwiązaniem są wymiary: 40x60, 60x90, 50x100, 80x120, 90x150, 100x150, 120x180 cm. Istnieje jednak możliwość indywidualnego zamówienia konkretnego rozmiaru mat gumowych. Nasz sklep pozwala również na zakup mat na metry z rolek. 

Kolory mat gumowych

Mata gumowa to produkt, który występuje w różnych kolorach, jednak najbardziej popularną wersją pozostaje kolor czarny. Oprócz takiej barwy, w zależności od modelu, mata guma - występuje w odcieniu – szarym, czerwonym czy niebieskim. 

Rodzaje mat gumowych

Maty gumowe to produkt na miarę XXI wieku. Technologie zastosowane przy produkcji, umożliwiają ich bardzo szerokie wykorzystanie. Spośród najpopularniejszych wersji tego produktu, wymieniamy przede wszystkim maty gumowe przed wejście do budynków, które wykonywane są na wymiar zgodnie
z życzeniami klienta.

Mogą to być również maty gumowe ażurowe, o różnej wysokości i twardości. Inne polecane modele, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie to również: mata gumowa ażurowa, mata wykładzina gumowa, wycieraczka mata gumowa ażurowa, mata gumowa gruba, mata gumowa antypoślizgowa, mata gumowa – Przemysł, mata gumowa na plac zabaw, mata gumowa do siłowni, mata gumowa do warsztatu, mata gumowa – Maty, mata gumowa puzzle, mata gumowa na metry, mata gumowa do bagażnika, mata gumowa do garażu, mata gumową rolką, maty gumowe warszawa, maty gumowe na podłogę dla dzieci, maty gumowe antypoślizgowe, , maty gumowe wygłuszające samoprzylepne, mata gumowa do bagażnika, maty gumowe drogowe, maty gumowe do gry, maty gumowe antypoślizgowe, maty gumowe warszawa, maty gumowe antypoślizgowe transport, maty gumowe wygłuszające łódź, mata gumowa do bagażnik, mata gumowa na plac zabaw.

Mata gumowa może być stosowana w:

- zabezpieczaniu powierzchni

- windach, samochodach dostawczych i ciężarowych,

- siłowniach i klubach fitness

- magazynach i halach produkcyjnych

- basenach i ośrodkach SPA

Wysokiej jakości materiały używane do produkcji mat, zapewniają ich długą trwałość i wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. Elastyczność, którą cechują się te produkty, sprawiają że są łatwe w obróbce oraz w montażu. Mogą być stosowane nawet w najcięższych warunkach.

W naszym sklepie znajdziesz największy wybór mat gumowych:

maty gumowe drogowe maty gumowe do gry maty gumowe antypoślizgowe maty gumowe warszawa maty gumowe antypoślizgowe transport maty gumowe wygłuszające łódź mata gumowa do bagażnik mata gumowa na plac zabaw
 • mata gumowa puzzle
 • mata gumowa na metry
 • mata gumowa do bagażnika
 • mata gumowa do garażu
 • mata gumową rolką
 • maty gumowe warszawa,
 • maty gumowe na podłogę dla dzieci,, 
 • maty gumowe antypoślizgowe, 
 • maty gumowe wygłuszające samoprzylepne,
 • mata gumowa do bagażnika, 
 • mata gumowa ażurowa
 • mata wykładzina gumowa
 • wycieraczka mata gumowa ażurowa
 • mata gumowa gruba
 • mata gumowa antypoślizgowa
 • mata gumowa - Przemysł
 • mata gumowa na plac zabaw
 • mata gumowa do siłowni
 • mata gumowa do warsztatu
 • mata gumowa - Maty

FAQ najczęściej zadawanie pytania

Czy mogę zamówić matę gumową pod wymiar ?

Tak można zamawiać maty gumowe pod wymiar klienta. Możemy wyprodukować matę gumową pod określony wymiar klienta ale tylko dla wybranych modeli mat z gumy:

 • https://supermaty.pl/pl/maty-antyposlizgowe/mata-gumowa-plaster-miodu-azurowa-mocna-53_27384.html#/11-kolor-czarny/298-wymiar-40x60_cm_122_miejsca_na_szczoteczki  matę zgrzewamy kleimy i można zrobić dowolny wymiar np 130x275 cm
 • https://supermaty.pl/pl/wykladziny-hotelowe/mata-gumowa-oct-o-flex-plaster-miodu-azurowa-497_21753.html#/11-kolor-czarny/991-wymiar-za_m2 matę zgrzewamy nie widać łączeń można zamawiać dowolne rozmiary i ilości mat z gumy pod wymiar.
 • https://supermaty.pl/pl/maty_gumowe/mata-azurowa-oct-o-mat-gumowa-plaster-miodu-498_21760.html#/11-kolor-czarny/991-wymiar-za_m2 zrobimy pod wymiar klienta
 • Najmniejszy wymiar jaki można zrobić to szerokość min 40 cm i maksymalna długość do 15 metrów.
3

Czemu koszt transportu mat gumowych dużych i paru sztuk jest wysoki od 50 do 200 zł ?

Firmy kurierskie takie jak DPD, Inpost, DHL dostarczają paczki głównie w rozmiarze długości maksymalnej 150 cm i o wadze do 30 kg. Maty gumowe w rozmiarze np 100x150 cm wysokości 23 mm ważą w azależności od modelu od 18 do nawet 24 kg więc jeśli klient zamówi 3 czy 5 sztuk zamówienie musimy wysłać na palecie nie standardowej o rozmiarze 100x150 cm do wagi 200 kg lub wysłać w 3 lub 5 paczkach niestandardowych.

2

Czy dobieracie matę gumową do zastosowania i lokalizacji jej ułożenia ?

Tak dobieramy maty gumowe do potrzeb klienta. W tym celu potrzebujemy informację o:

- rozmiarze maty gumowej

- zastosowaniu - do czego ma ona służyć czy jako wycieraczka do butów z gumy czy jako mata gumowa podkładowa np na blat roboczy stołu czy jako mata gumowa antystatyczna do serwerowni lub innego zastosowania jakie potrzebuje klient

- lokalizacji - w jakim pomieszczeniu i w jakiej miejscowości znaleść ma się mata

1

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło