Maty na place zabaw

Maty plac zabaw

Dzieciństwo to okres niezwykłych szaleństw i ryzykownych pomysłów. Obdarte kolana czy wszechobecne siniaki to normalna sprawa u naszych pociech. Aby zapewnić im jednak komfortową i bezpieczną zabawę na placach zabaw, niezbędną sprawą jest zastosowanie mat gumowych, które pozwolą uniknąć groźnych stłuczeń. Będą one świetnym amortyzatorem upadków oraz stawów podczas licznych skoków. 

Maty na palce zabaw różne kolory i wymiary. Bezpieczne nawierzchnie

Istnieje 9 produktów.

Pokazuje 1-9 z 9 produktów

Aktywne filtry

Maty na place zabaw to również świetne rozwiązanie w przypadku ochrony, którą stosuje się na siłowniach zewnętrznych. Nasze produkty wykonane są w materiałów najwyższej jakości co sprawia, że są odporne na wszelakie uszkodzenia mechaniczne, np. ścieranie. Dzięki temu, jest to zastosowanie, które z powodzeniem przetrwa lata, zachowując swoje walory estetyczne i funkcjonalne, m.in. elastyczność i miękkość. 

Nasze maty na place zabaw posiadają stosowne atesty i certyfikaty, które potwierdzają, iż produkt jest godny zaufania i sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje duże ryzyko upadku lub istnieje konieczność ochrony podłoża.

Maty na plac zabaw pomimo tego, że charakteryzują się niezwykłą sprężystością i miękkością są również odporne na działanie czynników zewnętrznych. Nie straszne im każde warunki pogodowe. Ich atut to nie tylko wodoprzepuszczalność, wibroizolacja czy antypoślizgowa powierzchnia. Stanowią też piękny i estetyczny element miejsca zabaw. 

Nasza szeroka oferta, zawierająca różne warianty kolorystyczne oraz duży wybór wymiarów, pozwoli na wybranie przez Państwa odpowiedniej opcji według indywidualnych oczekiwań. 

Aby zapewnić dzieciom maksymalną ochronę przed niebezpiecznymi upadkami, warto zastosować w miejscach ich beztroskiej zabawy maty gumowe. Tylko najwyższej jakości produkty, stworzone z granulatu gumowego mogą zapewnić komfortową i bezpieczną strefę dla najmłodszych.

Należy nadmienić, że nawierzchnie składające się z mat gumowych mają szerokie zastosowanie. Mogą zostać użyte nie tylko na placach zabaw, lecz również w przypadku siłowni na świeżym powietrzu. Gwarantują komfort ćwiczeń, zabawy oraz gwarantują ochronę zdrowia i niwelują ryzyko wielu kontuzji, stanowiąc estetyczny element dekoracyjny otoczenia.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub REsetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć